1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Lapkričio 6d.
5

Į proto lavinimo kursus Alytuje kviečia Lev Bechakas

titleL. Bechakas specialų kursą, kurio metu nesudėtingų žaidimų pagalba lavins įvairias proto savybes ir gebėjimus, Dzūkijos sostinėje pristatys lapkričio 12-16 dienomis

„Norite lavinti savo protą, būti savo gyvenimo šeimininkais, mokėti planuoti, keistis, siekti tikslų, stiprinti emocinį intelektą“, – į proto lavinimo kursą Alytuje kviečia organizatoriai.

Lev Bechakas specialų kursą, kurio metu nesudėtingų žaidimų pagalba lavins įvairias proto savybes ir gebėjimus, Dzūkijos sostinėje pristatys lapkričio 12-16 dienomis.

L. Bechako nuomone, šių dienų technologijos visiškai atpratino žmogaus protą mąstyti.

Tiek kūrybiniam, tiek ir racionaliam rezultatui gauti šiuolaikinis žmogus linkęs pasinaudoti ne savo paties protu, o technologijų pagalba. Juk pats paprasčiausias matematinis veiksmas dabar atliekamas skaičiuotuvo pagalba. O žinutes ir sveikinimus visi įprato tiesiog kopijuoti ir persiųsti. Dėl to žmogui tampa sudėtinga sukoncentruoti savo protą ilgesniam matematiniam veiksmui nei „8x7“ (56?..) ar skirti jėgų pasveikinant artimą žmogų savo sukurtu ketureiliu. Kitų žmonių sukurti ir socialinuose tinkluose talpinami kūrybiniai produktai šiuolaikiniam žmogui taip pat atlieka „meškos paslaugą“, nes vis labiau pratina ne kurti, o kopijuoti, t.y. ... intelektualiai vogti.

„Protas, atvedęs homo sapiens į technologinį amžių, turėtų žmogų vesti į tolesnį vystymąsi“, - mano L. Bechakas, kuris yra ir Respublikinės jogos mokyklos mokytojas. Jis teigia, kad norinčiam tobulėti ir evoliucionuoti žmogui yra būtina nuolat lavinti savo protą. Pavyzdžiui, norėdamas gerinti savo gyvenimo kokybę, žmogus turi gebėti pats išanalizuoti savo praeitį, suprasti, ką nori pakeisti, sustatyti pokyčių planą ir mokėti to plano susitelkus laikytis.

Norint savo gyvenime įvesti naują įprotį ar pakeisti senąjį, taip pat reikia būtent protinių pastangų. Žmogaus protas yra iš tiesų įspūdingas ir galingas instrumentas, kurio galimybes žmogus galėtų atrasti, o ne pamiršti. Stiprus ir skaidrus protas tarnauja ir kuriant bei palaikant santykius su kitais žmonėmis. Kūrybinis mąstymas taip pat reikalauja mūsų skaidraus proto, juk eilėraščio rimas, muzikinis ritmas – tai aiškios struktūrizuotos konstrukcijos.

Daugiau informacijos apie proto lavinimo kursus galite sužinoti ČIA arba tel. Alytuje 8-655-38025.


Komentarai

5
Komentuoti
Toma2018-11-07
Turėjau laimę sudalyvauti kursuose. Tikrai, kažkas nauja ir visiškai, atrodo, paprasta, bet kaip stipriai veikia protą. Toks netikėtas „proto prašviesėjimas”. Staiga atsirado atsakymai į daugelį senų klaisimų, pajudėjo netgi gerokai užsigulėję darbai, tapo aiškesnis veismų planavimas. Ir nė žodžio apie politiką. Aš nežiūriu TV, nedalyvauju politinėje veikloje.Verygai sudalyvauti tokiose kursose tikrai vertėtų! Manau, jo spręndimai būtų logiškesni ir ne tokie „kenksmingi”!

Gintaras2018-11-07
> kad išlaikyti tą proto aiškumą ir ketinimų veržlumą
Ach, kaip išraiškingai parašyta ... "normalūs" žmonės taip komentarų nerašo, tokiu stiliumi kalba tik vadybininkai ir troliai, įsivaizduojantys, kad taip formuoja visuomenės nuomonę. Bet visuomenė ne tokia jau kvaila, kad "miglos pūtimu į akis" patikėtų!
Natali2018-11-06
Pavasarį teko sudalyvauti. Kursas tikrai stiprus...būtinai pakartosiu. Po jo lengva planuotis, lengva save disciplinuoti...tai padėjo suvaldyti griūvančius ant galvos darbus, be savęs įkalbinėjimų pradėjau reguliariai lankyti sporto klubą. Fainai, kad vėl vyksta, sudalyvausiu, kad išlaikyti tą proto aiškumą ir ketinimų veržlumą.
Jinius2018-11-06
Dar vienas šarlatanas Verygos pasamdytas prieš rinkimus
Edvinas2018-11-06
Esu buves siuose kursuose :) Ten vedamos paskaitos visokiom temom, galima gauti sau netiketu atsakymu. Ir zaidimai kamuoliukais kas vakara vykdavo - idomus tokie tikrai, man patiko, norejosi pakartoti..
traffix.lt