12 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
SportasRankinis
2018 Lapkričio 6d.
1

„Varsa-Stronglasas“ vyks pas čempioną, o dėl taurės susitiks su laimėtoju (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaJaunasis varsiečių vartų sargas Karolis Videika šią savaitę išrinktas geriausiu LRF I lygos turo vartininku Domanto Aleksyno nuotr.

5-ąjį žingsnį naujame aukščiausios Lietuvos rankinio lygos (LRL) sezone žengsiantys RK „Varsa-Stronglasas“ žaidėjai šią savaitę vyks vyks į toliausią išvyką – pas Klaipėdos „Dragūną“, kurio šią savaitę lauks ir 2 kovos Baltijos rankinio lygoje.

Egidijaus Petkevičiaus ir Roberto Paužuolio treniruojamų varsiečių apsukos šį mėnesį kiek mažesnės, jie sužais dar 2 LRL rungtynes – lapkričio 17 d. namuose su Panevėžio „Grifu“ ir išvykoje su Utena. Dvikova su panevėžiečiais turės įsiterpti į futsalo UEFA čempionų lygos elito grupės Alytaus arenoje tvarkaraštį.

2 susitikimai šį mėnesį lauks ir dublerių. SRC „Varsa-Stronglasas“ lapkričio 18 d. savo aikštėje priims svečius iš Zarasų, o pirmojo dzūkų „derbio“ Lietuvos rankinio federacijos (LRF) I lygoje vyks pas „Ūlą“ į Varėną.

Gruodį RK „Varsa“ rankininkai sužais mažiausia 5 susitikimus – 1 dieną pagrindinė komanda Alytuje pradės pasirodymą LRF taurėje su jos savininku Kauno „Granitu“ bei iki šventinio laikotarpio sužais LRL varžybas su Šiauliais ir „Vilniumi“, o I lygos ekipa savo aikšėje susitiks su Vilniaus SM „Tauru“-VHC „Smūgiu“ ir vyks pas Kauno rajono sporto mokyklą į Garliavą.

I lygoje geriausiai pasirodantis varsiečių jaunimas, šiemet treniruojamas Eugenijaus Gimbuto, bus kviečiamas į aukščiausios lygos ekipos sudėtį. Taip reprezentacinis Alytaus rankinio klubas „Varsa“, kitąmet švęsiantis savo veiklos 40-metį, augina perspektyvius žaidėjus, jiems užsirekomendavus jie už gimtąją komandą žaidžią netgi tuomet, kai studijuoja kituose Lietuvos miestuose.

Visa tai Alytaus rankininkams garantuoja sėkmingai veikiančią klubinę struktūrą ir, žinoma, tai, kad jau ilgus metus tiek RK „Varsa-Stronglasas“, tiek SRC „Varsa-Stronglasas“ yra pačios dzūkiškiausios Alytaus miesto komandos. Klubas RK „Varsa“ 4 metus iš eilės yra pripažįstamas geriausia Dzūkijos sostinės sporto komanda.

ATNAUJINTA

Alytaus „Varsos-Stronglaso“ susitikimas Klaipėdoje su čempionu „Dragūnu" vyko komandams žaidžiant taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio buvo lygu (15:15). Antro kėlinio pradžioje alytiškiai dar išlaikė pusiausvyrą, tačiau vėliau šeimininkams pavyko susikrauti saugią persvarą ir nugalėti 32:23. Daugiausia – po 5 įvarčius – varsiečiams pelnė Deivas Eidukonis ir Žygimantas Micevičius.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Varsa2018-11-06
Sėkmės komandai!
traffix.lt