14 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
VideoreportažaiLazdijai112
2018 Lapkričio 5d.
0

Kaip grasinta policininkui – užfiksavo vaizdo registratorius

title

Alytausgidas.lt jau rašė apie Lazdijuose brolių iš Alytaus A. M. (g. 1985 m.) ir V. M. (1989 m.) užpultą Marijampolės policininką A. B.

Vaizdo registratoriaus užfiksavo, kaip buvo naudojamas ginklas. Anksčiau Lazdijų policijos komisariate dirbęs policininkas, važiuodamas S. Dariaus. ir S. Girėno gatve Lazdijuose pastebėjo į važiuojamąją dalį išėjusį vyrą.

Kai pareigūnas išlipo iš transporto priemonės - kilo konfliktas į kurį įsitraukė ir dar vienas asmuo tai yra gatve ėjusio vyriškio brolis. Po susistumdymo jis iš automobilio „Audi A4" išsitraukė ginklą ir pagrasino pareigūnui.

Ginklas vėliau buvo surastas ir perduotas ekspertams. Specialistų teigimu, tokio tipo pneumatiniai šautuvai gali būti laikomi ir legaliais.

„Ginklas perduotas ekspertams, kurie aiškinasi, kokios galios lygiavamzdis, mat pneumatiniai ginklai gali būti laikomi ir legaliais, ir ne", - mūsų portalui sakė Alytaus apskrities VPK viršininkas Arvydas Jurgelevičius.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus apskr. VPK atstovė Kristina Janulevičienė, įtariamieji anksčiau teisti nebuvo, tačiau pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal 145 straipsnio 1 dalį. Už grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą įtariamiesiems gresia nuo viešų darbų iki laisvės atėmimo dviem metams.

Vaizdo registratorius užfiksavo konflikto pabaigą. Kaip tai vyko – susipažinkite žiūrėdami videoreportažą:


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė