18 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
AlytusVerslas
2018 Lapkričio 4d.
0

Rotušės aikštėje užsidarė „Liteurofoto“ ateljė

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Kaip ir planavo, savo ateljė Rotušės aikštėje uždarė bendrovė „Liteurofoto“. Tiesa, paskutinis taškas šioje fotografijos verslo istorijoje dar nededamas.

 „Nedirbsime. Kol kas gal iki pavasario, o paskui - nežinau", - sakė vienas iš darbuotojų.

Anksčiau labai populiarioje Rotušės a. 16 veikusioje studijoje, fotoateljė vyko intensyvus darbas. Savaigaliais dirbta ir naktimis. Fotografai rengdavo nuotraukų albumus, kad vestuvių svečiai albumą galėtų vartyti vos atsikėlę.

„Liteurofoto“ patalpose veikė ne tik studija, tačiau ir parduotuvė, fotogalerija, o prekės ženklą originaliai reklamavo Redo Diržio sukurta, Rotušės aikštėje stoviejusi viena populiariausių skulptūrų mieste „Čiuožėjas".

Tuo tarpu, kitąmet savo 25-metį švęsiančioje bendrovėje „Liteurofoto“ šiuo meti dirba virš 20 žmonių, tačiau ne fotostudijoje, o daugiausia - automobilių padalinyje, kuris specializuojasi limuzinų versle. Bendrovės apyvarta praėjusiais metais svyravo tarp pusės milijono ir milijono eurų.

Prieš keletą metų „Liteurofoto“ Rotušės aikštėje valdė ne tik fotostudiją, tačiau ir „Tuko“ blyninę, o tuo metu įmonėje dirbo 35 darbuotojai.

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje