-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraSveikata
2018 Lapkričio 1d.
5

Alytaus sveikuolių rytai prie Dailidės tampa smagia tradicija

titleNuotraukų galerija Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė J. Marčiulaitienė

Laukiame jūsų kiekvieną mielą rytą nuo 7 val. prie mažosios Dailidės ežerėlio – kviečia Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“. Jo vadovės Jūratės Marčiulaitienės teigimu, kiekvieną rytą mes gimstame iš naujo, todėl labai  svarbu yra tai, ką nuveiksime šiandien, kaip pradėsime rytą, nes tokios dienos kaip ši, daugiau niekada nebebus.

„Būtent ankstyvas rytas – geriausia dienos dalis, stiprus dienos įkvėpimas, skleidžiantis galimybių aromatą. Žmonės ieško sprendimų vis kažkur aplinkui, tačiau pamiršta pažvelgti į savo vidų, sutelkti dėmesį į save ir pajausti visa kuriantį tyrą, pilną džiaugsmo ir laimės, ramybės, ir harmonijos jausmą“, - įsitikinusi J. Marčiulaitienė ir kviečia mėgautis šviežio oro gurkšniu, džiauktis šia akimirka, jog kvėpuojame, gyvename ir tiek daug turime – stovime ant tvirtos žemės, galime apkabinti medį, juntame jo jėgą, stiprybę, bei vidinę ramybę.

Sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovės manymu, reikia prisiliesti prie vandens, pajusti jo stichijos gyvastį, suvokti, jog viskas aplink mus yra gyva, o viskas yra ... viena – juk neapsakomas jausmas yra išjausti, kaip švelniai savo aštriais dantukais kojų pėdas kandžioja pirmas iškritęs sniegas, o visas kūnas užsipildo energija.

Svarbiausia yra laiku atsikelti ir visa tai išjausti patiems.

Fotogalerija


Komentarai

5
Komentuoti
Diana2018-11-02
Labai dėkinga klubui Ryžtas už paaiškinimą kaip reikėtų grūdintis šaltame vandenyje.Jūratė savo pavyzdžiu įkvėpė mane ir mano draugus.negalėjau įsivaizduoti kokį efektą duoda maudynės šaltame vandenyje.nesergu jau pora metų.išsimaudzius jauciuosi energinga visą dieną.rekomenduoju pasinaudoti Jūratės patarimais ir išmintimi.
rimon2018-11-02
Seniems tai atleistina,bet jau kaip jauniems smegenys suminkštėja su savo maudynėm ir savo tą reklama.
Jūratė2018-11-02
Mes nesugebame įžvelgti gerų dalykų išorėje, jeigu jų neturime savo viduje. Todėl nenuostabu, kad žmonės, pilni pykčio, purvo ir neapykantos, transliuoja tai į išorę... Būkime tolerantiški tokiems žmonėms, juk jiems be galo sunku, turint savo viduje tokį negatyvų turinį gyventi šioje žemėje...
ona2018-11-02
Šaunuoliai tie sveikuoliai,jie netingi keltis ryte ir rūpintis savo sveikata.
Jau2018-11-02
Jau daede šitie apsikti durniai
traffix.lt