1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Lapkričio 1d.
1

Pagrindinė Alytaus eglutė sužibs gruodžio 1-ąją, į miestą grįš Trys karaliai

titleDidžiausia Alytaus miesto Kalėdų eglė Rotušės aikštėje šiemet sužibs pirmąjį gruodžio šeštadienį, o miesto centro dangų nutvieks šventinės ugnysAms.lt aerografija

Alytaus Rotušės aikštėje neliko vėtrų nudraiskytos „100-mečio juostos”. Šioje vietoje tradiciškai bus žiebiama Kalėdų eglė. Šiemet ši šventė vyks pirmajį gruodžio šeštadienį, anksčiau, nei kada nors tai būdavo miesto centre.

Kalėdiniai žiburiai gruodžio 1-ąją anksčiau kelis kartus buvo žiebiami I Alytaus aikštėje, o Rotušės aikšteje eglutė dažniausia sužibėdavo ne pirmąjį, o antrąjį gruodžio savaitgalį.

Eglutės žiburių šventė I Alytuje šiemet nebus rengiama, o Rotušės aikštėje kalėdomis pakvips gruodžio 1 d., šventė prasidės 16 val.

„Eglutės įžiebimo švente kalėdiniai renginiai miesto centre šiemet nesibaigs“, - tikina Alytaus miesto savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusios įstaigos „Savanorystės tiltai“ vadovas Tomas Nikulinas. Pasak jo, į Dzūkijos sostinę sugrįš ir kalėdinio laikotarpio pabaigą žyminti Trijų karalių šventė.

Alytausgidas.lt naujienų portalo žiniomis, be alytiškių „Savanorystės tiltų“ kalėdinių renginių  konkurse dalyvavo Kaune ir Vilniuje registruoti organizatoriai, o tarp jų – ir Alytaus miesto šventę praėjusį birželį rengusi kūrybos studija.

Įspūdinga ugnies fejerija permnai įsiminusi Kalėdų eglutės įžiebimo šventė Alytaus miesto savivaldybei šiemet kainuos apie 9 tūkstančius eurų. Bendrai visiems kalėdiniams renginiams bus išleista apie 14 tūkst. Eur, tame tarpe - ir alytiškių pamėgtam naujamečiam fejerverkui Rotušės aikštėse.

Pagrindinę miesto eglę, kuri šiemet bus „sparnuota“, kaip ir praėjusiais metais, puoš 3 metų konkursą laimėjusi dailininkė iš Kauno Jolanta Šmidtienė, anksčiau besirūpinusi Laikinosios sostinės žaliaskare.


Komentarai

1
Komentuoti
Kalėdų megėjas2018-11-03
Kada bus tikra graži ir normali eglė dabar su sparnais ,o kas bus kitais metais eglė jau skraidis?:-(
traffix.lt