17 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusSportasKrepšinisVerslas
2018 Spalio 31d.
15

„Dzūkiją“ valdys advokatas, jau dirba „Lietuvos moterų krepšinio lygos“ vadovė

titleNaujasis Alytaus viešosios įstaigos „Dzūkijos sportas“ valdytojas A. BūdvytisJono Petronio nuotrauka

„Dzūkijos sportas“ įvardijo savo naująjį savininką.

„Registrų centre“ nurodoma, kad viešai įstaigai „Dzūkijos sportas“, valdančiai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniaujančią „Dzūkijos“ krepšinio komanda, toliau vadovauja ir 100% valdo Laima Pačėsienė, tačiau vieninteliu dalininku jau pristatomas Andrius Būdvytis (g. 1978 m.).

„Dalininku prisistatau tuomet, kai jau juo esu. Registras tik išviešina faktą, o dalininku tampama nuo šalių sutarto momento. Dabar gi, formuojama nuomonė, kad lyg ir esu kaip apsišaukėlis – nors registre informacijos nėra, tačiau save deklaruoju dalininku“, - susidariusią situaciją komentuoja A. Būdvytis. Pasak jo, VšĮ „Dzūkijos sportas“ dalininku jis tapo L. Pačėsienės dalių perleidimo sutarties, sudarytos spalio 18 dieną, pagrindu ir nuo to momento save laiko teisėtu „Dzūkijos“ savininku.

A. Būdvytis – Kaune veikiančios advokatų profesinės bendrijos „Būdvytis ir partneriai“  vadovaujantis partneris, advokato praktika užsiimantis nuo 2010 metų. Jis – krepšiniui, regis, nesvetimas teisininkas: yra buvęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) komisijų narys, ekspertas, žinomas ir kaip buvęs nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės rėmimo fondo likvidatorius.

Naujasis „Dzūkijos“ savininkas A. Būdvytis – taip pat buvęs Lietuvos studentų krepšinio lygos, Baltijos šalių SELL žaidynių nugalėtojas su Vytauto didžiojo universiteto komanda. 189 cm ūgio krepšininkas sportinę formą palaiko žaisdamas savo malonumui, šiuo metu priklauso Kauno krepšinio mėgėjų lygos komandai „Paradis“.

Kaip ir „Dzūkijos“ krepšinio komandos įkūrėjas T. Pačėsas, A. Būdvytis anksčiau žaidė Kauno „Atlete“. Jų buvęs treneris, ilgametis Kauno „Žalgirio“ strategas, buvęs LKF prezidentas ir „Alitos“ viceprezidentas, Vladas Garastas „Dzūkijos“ komandos likimui irgi neabejingas. Iš savivaldybės jiems paskirtų lėšų besitikintiems „dzūkams“ taip pat simpatizuoja buvęs A. Būdvyčio bendradarbis, teismo neseniai išteisintas buvęs generalinis federacijos sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Visi paminėti asmenys, beje, kaip ir LKL prezidentas Remigijus Milašius, kaip ir būsimasis „Dzūkijos sporto“ valdytojas A. Būdvytis, nesupranta, kodėl Alytaus miesto savivaldybė „Dzūkijos“ komandai išlaikyti neperveda paskirtų 128 tūkstančių, o taip pat naujai pageidaujamų 70 tūkst. eurų ir jau kalba apie teisminį ginčą su savivaldybe bei dabartiniais jos vadovais.

Miesto savivaldybės neskiriamų finansų klausimu pakalbintas A. Būdvytis - diplomatiškas. „Kol kas nėra kalbama apie teisminį ginčą. Vertinamos visos teisinės priemonės, kad klubas nežlugtų“, - patikslina būsimasis „Dzūkijos“ savininkas.

Komandos finansinių draugų, norinčių padengti besižiuojančią skylę sezono biudžete, gretos bent viešai kol kas lyg ir neaauga, bet moralinių rėmėjų gretos gausėja. Darbuotojų skaičius (3) „Dzūkijos sporto“ įstaigoje nesikeitė nuo praėjusio LKL sezono pabaigos, tačiau komandoje dirbanti jau mėnesį prisistatė Audra Ginelevičienė. Ji - šiuo metu tiesioginės savo veiklos nevykdančios VšĮ „Lietuvos moterų krepšinio lyga“, iš kurios pirmenybių organizavimo teisės perėmė LKF su prezidentu Arvydu Saboniu ir dabartiniu federacijos moterų krepšinio lygos direktoriumi, buvusiu „Dzūkijos“ komandos vadovu Giedriumi Gustu.

„Dzūkijos sporto“ įstaigoje yra ir daugiau permainų. Panašu, kad ji turės naują vadovą. L. Pačėsienę, Alytaus „Dzūkijos“ komandos įkūrėjo, prezidentu ilgą laiką vadinto buvusio krepšininko ir trenerio, dabartinio Alytaus miesto tarybos nario Tomo Pačėso žmoną, turėtų pakeisti Antanas Sakavickas. Spalio 30 d., jau prisistatydamas VšĮ „Dzūkijos sportas“ direktoriumi, jis pasirašė viešą kreipimąsi į Alytaus miesto savivaldybės tarybos narius, VšĮ „Alytaus regioninė televizijos“ Dzūkijos TV žiūrovus, „Alytaus naujienų“ laikraščio ir Alytausgidas.lt naujienų portalo skaitytojus.

A. Būdvyčio teigimu, A. Sakavickas „Dzūkijos sporto“ direktoriumi paskirtas spalio 22 d., t. y. kelios dienos prieš Alytaus miesto tarybos posėdį, kuriame miesto politikų buvo nuspręsta lėšų „Dzūkijai“ neskirti.


Komentarai

15
Komentuoti
Aišku kad žino2018-11-02
Aš rašo:
,,Aferistai.... Nemanau,kad Grigaravičius buvęs tokiose pareigose neturi jų dosjė ir nežino jų aferų (dar anų čėsų..:)). Tik gaila,kad negali paviešinti... Gal kada nors ir užgirsim...:)''. Bet, tikriausiai, ir ,,aferistai'' apie Grigaravičių turi ,,dosje''(dar anų čėsų..)).
Kuo įpatingas2018-11-02
Krepšinis man patinka Judo-Dziudo, prašau paremti ačiū.
Fak2018-11-02
Kiek čia durinių krokia nėra alytiškių, nėra dar kažko. Idiotai, apsidairykite aplinkui ir supraskite, kad sportas dabar yra globalus.Kiek tų alytiškių bus Dainavoje, jeigu visgi A lygoje žais ? 2 ? 4 ? Ar visgi vaidins didelius patriotus ir vėl 0:12 rezultatai bus kaip anksčiau ? O Dzūkija jeigu nesubyrės, tai tikrai realu, kad dėl 5 vietos gali pakovoti.
Jo2018-11-02
Nejuokink 4-5 vietą, žiūrėk , kad 8 baigtų , artistas.
Ne atsakymas2018-11-02
Balvone pažiūrėk kiek Alytaus vyrukų Dainavoje o tavo dzūkijoje kiek ir su miesto mokesčių mokėtojų pinigais turime išlaikyti visokio plauko žaidėjus??? Nėra kam žaisti tam tavo Lkle Alytiškių tegul eina žaisti Nklą.
mr smart2018-11-02
tai PRIVATUS PACESOS KLUBAS tegul randa remejus ir organizuojasi .. viesi pinigai turi but naudojami darzeliu ir mokyklu bei gatviu remontui
2018-11-01
Aferistai.... Nemanau,kad Grigaravičius buvęs tokiose pareigose neturi jų dosjė ir nežino jų aferų (dar anų čėsų..:)). Tik gaila,kad negali paviešinti... Gal kada nors ir užgirsim...:)
ne2018-11-01
krepsinis tau argumentas sedi namie neini i sale nezinai kas darosi tokiu kaip tu Alytuj nereikia parsiduodi jei taip naikinam krepsini futbola Dainavos balvonus pirmyn sedim kaip kapinese ir bus teisinga
krepšinis2018-11-01
Administracijos direktorius pasielgė teisingai, turi būti gana.

Aurimas2018-11-01
dar plius manau kad dzukija siemet gali drasiai eiti i 4-5 vietas ir patekti kitais metais i ciampionu lyga kodel turi kazkas trugdyt mums ten but pamatyt auksciausio lygio krepsini
Piktas2018-11-01
Gražinkite Dzūkijos klubui finansavimą,kam žlugdote mieste krepšinį
Aurimas2018-11-01
isvada musu meras turi ismesti zmogu is kedes kuris zlugdo musu miesto pasiekimus jei buvo nutarimas patvirtintas reiskiasi turi buti tie pinigai o cia nori suzlugdyti musu miesto sporta tokio cirko dar nemates . Gerb Mere neleiskit Alytuj nusiristi iki dugno prasau. TEGU sportas garsina musu Alytu
Jo2018-11-01
Tai kam advokatas , reikėjo iškart imti teisėją.
kamuolys2018-11-01
tegu šiet advokatai, direktoriai ir pezidentai susimeta ir turi ta savo komanda. gana mėtyti mūsų pinigus
Aurimas2018-11-01
Tikiuosi Dzukija gaus tuos pinigus ir teisybe nugales salta prota
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena