3 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 1d.
AlytusSveikata
2018 Spalio 30d.
2

Alytuje magnetinio rezonanso tomografo paslaugas numatoma teikti šiemet

titleNaujoji magnetinio rezonanso tomografo įranga Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje miesto savivaldybei kainavo 1 mln. 42 tūkst. 999,92 EurAlytausgidas.lt nuotr.

Alytiškių laukiamo magnetinio rezonanso tomografo (MRT) pirkimo procedūra užbaigta – pasirašyta pirkimo sutartis su UAB „Arbor medical corp“. Alytiškiams reikalingos paslaugos bus pradėtos teikti dar šiais metais.

„Džiaugiamės, jog pagaliau šis klausimas išsisprendė. Nors visada buvo nenorinčių pirkti naują įrangą ligoninei ir siūlomos įvairios alternatyvos, jos galų gale pasirodė neefektyvios ir per brangios“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė. „Naujoji įranga nupirkta, belieka ją sėkmingai sumontuoti, bet čia jau tiekėjo pareiga ir atsakomybė.“  

Magnetinio rezonanso tomografu kasmet atliekama apie 5 tūkst. tyrimų, jie yra labai reikšmingi onkologinių ligų profilaktikai. Senasis magnetinio  rezonanso tomografas buvo naudojamas jau 10 metų ir jo remontui buvo reikalingos papildomos lėšos vos ne kiekvienais metais. Tikimasi, kad naujoji įranga tarnaus ilgai – jai ne trumpesnė kaip 60 mėnesių  garantija.

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninė yra didžiausia Alytaus regiono sveikatos įstaiga.

MRT – ligoninės medikams būtinas darbo įrankis, jis padeda tiksliau ir greičiau nustatyti diagnozę sveikatos problemų turintiems pacientams.

Naujoji  įranga Alytaus miesto savivaldybei kainavo 1 mln. 42 tūkst. 999,92 Eur.

Alytaus miesto savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyrius


Komentarai

2
Xxx2018-10-30
Pagalvota ir apie žmones su viršsvoriu!
Aurimas2018-10-30
cia gerai bet yra beda ar pagalvota apie zmones su virsvoriu? idomu kiek aparatas kg norma nes jei nebus taikoma stambiems zmonems tai cia tas pats kaip nieko mano manymu norma kg turetu buti iki 150-200kg

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Susitikimas su Petru Auštrevičiumi