-1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Alytaus rajonasLaisvalaikis ir kultūra
2018 Spalio 30d.
0

Į Punios šilą kviečia žygis pėsčiomis „Žvėrinčius keičia kailį“ (ATNAUJINTA)

title

Asociacija „Olita-Orany“ kviečia pasidairyti po rudenėjantį Punios Žvėrinčių – išskirtinės vertės šilą, dar tebeturintį sengirės bruožų.

Miškas apjuostas 19 kilometrų ilgio Nemuno kilpos, tai – vienas vertingiausių tokių objektų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Nuo seno jame buvo Lietuvos didžiųjų (kunigaikščių) medžioklės plotai.

Punios šilas yra Nemuno kilpų regioniniame parke – saugoma teritorija. Didžioji jo dalis – draustinis (lankytis leidžiama), mažesnioji – rezervatas (lankytis draudžiama). Siūlome išsamesnę nei įprasta Žvėrinčiaus apžiūrą, šįkart – rudenį.

Dėmesio! Spalis ir lapkritis yra jautrus gyvūnams laikas. Gerbkime gamtą – palikime šįkart keturkojus augintinius (ypač medžioklinių veislių) namuose arba veskimės už pavadėlių, kaip numato taisyklės. Specialaus pasirengimo žygiui nereikia, tačiau būtinas turistinis apavas.

Žygio metu bus galima gauti medalius, kurie skirti nužygiavusiesiems su „Olita-Orany“ daugiau nei 100 km ir turintiesiems savo nuopelnų įrodymą – spaudus žygeivio pase. Jie yra kiekvienam žygiui skirtingi ir unikalūs, o „Žverinčius keičia kailį“ taip pat papildys vaikščiotojų bagažą dar keliomis dešimtimis nueitų kilometrų.

Pradžia - lapkričio 3 d. 10 val. 17 min. - Punios šile, prie Panemuninkų girininkijos (54°30'24.2"N 24°02'18.9"E), ten pat – ir pabaiga – apie 17 val. Atstumas - apie 23 km.

Žygis nemokamas, jį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė.

ATNAUJINTA

Išankstinė registracija (būtina) - ČIA!

 
 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt