6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Spalio 30d.
3

Alytus šventę rengs pats – gimtadienį kels į Dainų slėnį ir prie Dailidžių

title 2019 metais Alytaus miesto gimtadienio šventė vyks birželio 14-16 dienomis. Po eisenos Rotušės aikštėje gimtadienį planuojama švęsti gamtos apsuptyje - Dainų slėnyje ir prie Dailidės ežerėliųAlytausgidas.lt skaitytojo nuotr.

2019 metų Alytaus miesto gimtadienyje gali būti įgyvendinta jūsų idėja – skelbia savivaldybė. 

Miesto gimtadienio šventė metai iš metų yra vienas pagrindinių miesto renginių visiems jo gyventojams. Tad šiam svarbiam įvykiui Alytaus  miesto savivaldybėje jau rengiamasi. 

    2019 metais Alytaus miesto gimtadienio šventė vyks birželio 14-16 dienomis. Šventės atidarymas, atvykus miestelėnų eisenai, tradiciškai bus organizuojamas Rotušės aikštėje. Po to miesto gimtadienį planuojama švęsti gamtos apsuptyje Dainų slėnyje ir prie Dailidės ežerėlių.

Kasmet norime, kad miesto gimtadienis būtų įdomus, įtraukiantis ir vis kitoks. Kviečiame pasidalinti orginaliomis, inovatyviomis mintimis, idėjomis, svajonėmis, kurias įgyvendinsime kartu.

Iki lapkričio mėn. 15 dienos laukiami pasiūlymai:

  • Miesto gimtadienio tema;

  • Eisenos tema (spalva, jungiamasis simbolis);

  • Veiklos, iniciatyvos, renginiai;

  • Muzikos ir kiti atlikėjai.

    Pasiūlymus siųsti el. paštu [email protected] Originaliausių pasiūlymų autoriai bus kviečiami pokalbiui,  kuriame išklausys ne renginiui pasamdyti organizatoriai iš kitur, o iš vietinių žinovų sudaryta šventės organizavimo darbo grupė, kuri pasistengs, kad gera idėja būtų ne tik pastebėta, bet ir įgyvendinta.

   Miesto savivaldybė kviečia  aktyviai dalyvauti, kuriant mūsų visų šventę!


Komentarai

3
Komentuoti
Alytiske2018-11-02
[email protected] - samdytos organizacijos el adresas?! Jeigu taip, ka veikia kulturos skyrius! Kiak man zinoma Gerb V. Gibiene nuolat palaikydavo ideja del musu miesto kulturininku organizuojamu renginiu miesto gimtadieniui. Kam reikalingi tarpininkai?
Maryte 2018-10-31
man pernai labai nepatiko kai šaudant feververkus dainavo ne Alytaus himną o dainuška apie kelione prie jūros tai nepagarba miestui
Napoleonas2018-10-30
Kam mums ta Dailidė reikalinga? Krūmuose vynuko pagerti? Įgyvendinkite miesto sodo atgaivinimo projektus, pastatykite šiokią tokią estradą, pavėsinę, atnaujinkite fontaną, organizuokite gaivinančių gėrimų ir ledų prekybą, kavą ir pan., sudarykite sąlygas, kad ir jaunimas ir pagyvenę žmonės turėtų kur susirinkę prisėsti, pasigėrėti sodo grožiu, paklausyti muzikos. Galima ir į Dainų slėnį, bet vėl, nors buvusią Gegutę atstatykite. Alytuje viskas daroma padrikai. Jokio susisteminimo. Galų gale, nors Alytaus riboženklius atstatykite ta proga, nes du metai kaip stename ir elementariausio dalyko nepagimdome.
traffix.lt