3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2018 Spalio 29d.
0

Alytiškės pelnė Lietuvos moterų futbolo „Hummel“ lygos bronzą

titleNuotraukų galerijaAlytaus SRC futbolininkės Lietuvos „Hummel“ moterų lygos finalo etape pasiekė 2 pergales, patyrė 2 pralaimėjimus ir iškovojo bronzą

Alytaus SRC futbolininkės tapo Lietuvos moterų futbolo „Hummel“ lygos prizininkėmis, Alytaus MFK „Dzūkija“ ir Kapčiamiesčio (Lazdijų r.) „Lūšys“ taip pat pateko į finalinį šešetuką, už jo ribų liko keturios dzūkaičių komandos – Alytaus SRC „Skruzdėliukės“, druskininkietės, leipalingietės ir aloviškės.

3-uose „Hummel“ lygos pogrupiuose iš viso varžėsi 13 komandų. Trenerių  Oksanos Paplauskienės ir Roberto Klimavičiausauklėtinės SRC futbolininkės finalo etape vienodu rezultatu 1:0 įveikė Kauno „Kibirkštėlę“ ir Kapčiamiesčio „Lūšis“, 0:1 pralaimėjo vicečempionėms Vilniaus JL „Stars“, 0:3 – čempionėms Vilniaus FM „Kreontas“ ir iškovojo bronzą (geriausia SRC žaidėja – Emilija Grečnaitė).

Penktos liko kapčiamiestietės (treneris Teisutis Treigauskas), šeštos – Alytaus MFK „Dzūkijos“ futbolininkės (treneris R. Klimavičius). Septintą vietą užėmė Prienų (treneris Marijus Makštutis), aštuntą – SRC „Skruzdėliukės“ (trenerė O. Paplauskienė), o Druskininkų (treneris  Vytautas Kapčius), Druskininkų sav. Leipalingio (treneris Aurimas Gudaitis) ir Alytaus r.  Alovės  (treneris R. Klimavičius) futbolininkės išsidalino 10-12 vietas, už nugaros paikdamos Vilniaus regiono B rinktinę.

Alytaus SRC merginos taip pat kovojo Lietuvos moterų I lygoje, kur dalyvavo 15 komandų. Buvusios jos čempionės pogrupyje užėmė 2 vietą, tačiau ketvirtfinalyje 2:4 pralaimėjo Panevėžio futbolininkėms, buvo priverstos kovoti dėl 5-8 vietų ir 2:1 įveikė Utenos „Utenio“ atstoves. Rezultatyviausia alytiškių futbolininke I lygoje tapo 9 įvarčius pelniusi Odeta Kalendauskaitė.

Fotogalerija

  • Lietuvos moterų „Hummel“ lygos finalo turnyro komandos
  • Geriausia Lietuvos moterų „Hummel“ lygos Alytaus SRC komandos žaidėja E. Grečnaitė su treneriu R. Klimavičiumi
  • Alytaus SRC futbolininkės - Lietuvos moterų I futbolo lygos komanda

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt