7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Spalio 28d.
0

Alytaus „Dainavai“ – Lietuvos senjorų pirmenybių bronza

titleNuotraukų galerijaLietuvos senjorų (35+) futbolo pirmenybių bronzą susigrąžinusi Alytaus „Dainavos“ komandaKęstučio Putelio nuotraukos

Įspūdingą Alytaus futbolo sezoną dar vienu medaliu nuspalvino „Dainavos“ senjorų komanda.

Viena iš Lietuvos senjorų (35+) čempionato reguliariojo sezono lyderių, Aukštaitijos regiono nugalėtoja „Dainava“ turėjo visas galimybes rungtis dėl aukščiausių apdovanojimų, tačiau pusfinalyje su Vilniaus „Prelegentais“ svečiuose po Martyno Biržinio įvarčių sulygo lygiosiomis (2:2), o namuose pralaimėjo (0:2) ir iš kovos dėl aukso iškrito.

Jonavoje vykusiame Lietuvos senjorų finale „Prelegentai“  1:3 nusileido čempionais tapusiems Gargždų veteranams, pusfinalyje įveikusiems Jonavos „Klevą“.

Mažojo Lietuvos senjorų finalo rungtynėse Jonavoje „Klevas“ priėmė „Dainavą“, pastaroji nugalėjo 2:1 ir iškovojo bronzą.

Ankstesniame sezone dainaviškiai senjorai buvo likę be medalių, tad grįžimas į prizininkų gretas – geras pasiekimas ir, beje, toks pat, kaip 2016 m., kai „Dainava” bronziniame finale 8:4 susitvarkė su „Prelegentais“.

Algimanto Norkeliūno vadovaujama „Dainavos“ (35+) komanda be bronzos Jonavoje buvo apdovanota ir Aukštaitijos regiono reguliariojo sezono nugalėtojų taure, o taip pat dar ir specialiais prizais. Rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo titulas atiteko dainaviškiui Martynui Biržiniui, o geriausio vartininko - Egidijui Baranauskui.

Dar viena „Dainava“ (50+), Lietuvos mažojo futbolo (9x9) pirmenybėse debiutavusi komanda, šiemet iškovojo auksą, o geriausiu pirmenybių vartininku buvo pripažintas komandos vartų sargas Petras Juškauskas. Reprezentacinė Alytaus futbolo ekipa DFK „Dainava“ laimėjo LFF I lygos sidabrą, Lietuvos minifutbolo, o taip pat Baltijos minifutbolo lygos bronzos medaliai atiteko Alytaus „Rese“ komandos futbolininkams. 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt