1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
SportasFutbolas
2018 Spalio 26d.
0

Titas Vitukynas: „Alytaus DFK „Dainava“ privalo būti A lygoje“

titleIš Nyderlandų į gimtojo Alytaus futbolo ekipą grįžęs rungtyniauti T. Vitukynas (nuotraukoje pirmas iš dešinės) Evaldo Šemioto nuotr.

2014 metais iš Lietuvos futbolo žemėlapio išnykusi Alytaus „Dainava“ dėka ištikimiausių klubo sirgalių „Dzūkų tankų“ atgijo ir 2016 metais pradėjo naują kelionę. Nors ta kelionė toli gražu nėra rožėmis klota, po trijų kryptingai atidirbtų sezonų Alytus ir vėl gali atsirasti stipriausiame šalies divizione ir praverti A lygos duris.

LFF Pirmoje lygoje trečius metus iš eilės rungtyniaujanti „Dainava“ šiemet buvo labai arti to, kad kelialapį į A lygą iškovotų tiesiogiai: paskutinio Pirmos lygos turo metu sprendėsi medalininkų likimai, o vienu metu „Dinava“, įveikusi „Kupiškį“ jau buvo viena koja A lygoje.  Tačiau tuo pačiu metu vykusiose rungtynėse Kėdainiuose paskutinėmis rungtynių akimirkomis įvartį pelnė „Panevėžys“, kuris ir tapo Pirmos lygos nugalėtoju. Alytaus komanda turėjo tenkintis tik sidabro medaliais. Tiesa, kova dėl vietos A lygoje nebaigta. Alytaus miesto ekipos laukia du mūšiai dėl vietos A lygoje su septintą vietą joje užėmusiu „Palangos“ klubu.

„Buvome nusivylę, nes trūko labai mažai. Tokiame scenarijuje, koks vyko paskutinio turo metu, atsidurti tekę nebuvo. Po rungtynių visi stebėjome žmones tribūnose ir iš jų reakcijų bandėme suvokti, kas vyksta Kėdainiuose. Viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis ir labai gaila, kad baigėsi ne mūsų naudai. Kaip bebūtų, futbolas nuo ir įdomus, o mes vis dar siekiame savo tikslo. Mūsų laukia rimta kova, bet turime vieną tikslą – bet kokia kaina sugrąžinti „Dainavą“ į A lygą“, - pokalbį su pradėjo sezono metu prie „Dainavos“ prisijungęs Titas Vitukynas.

Futbolas.lt pokalbis su T. Vitukynu.

- Pats po pertraukos grįžai į Lietuvą. Papasakok, kaip sekėsi Nyderlanduose? Kodėl keliai vėl parvedė namo?

- Ten buvo labai gera patirtis, bet deja, viskas susiklostė kitaip, nei tikėjausi. Vos atvykęs patyriau sunkią traumą ir dėl jos negalėjau rungtyniauti apie keturis mėnesius. Vėliau pavyko įsivažiuoti, padėjau komandai įgyvendinti iškeltus tikslus, tačiau nebenorėjau daugiau blaškytis ir nusprendžiau grįžti į gimtojo miesto komandą bei jai padėti.

- Kokią komandą radai Alytuje? Kokį įspūdį ji paliko vos atvykus?

- Komandoje radau labai daug jaunimo, su kuriuo jau buvau pažįstamas ir iš anksčiau. Labiausiai džiugina tai, kad didžioji komandos dalis yra sudaryta būtent alytiškių futbolininkų pagrindu.

- Ar teko stebėti šiemet žaidžiančią Palangą? Kokį įspūdį palieka ta komanda?

- Stebėti teko viso labo keletą ištraukų, bet labai gerai žinau daugumą tos komandos žaidėjų. Tai lygiai taip pat labai jauna komanda ir manau, kad mūsų laukia du labai įdomūs susitikimai. Mums svarbiausia bus išlaikyti koncentraciją ir žaisti savo futbolą, o nugalėtoją manau lems atsidavimas aikštėje.

- Kokios nuotaikos komandoje? Ar nelaimėta lyga nenumušė entuziazmo kovoje dėl vietos A lygoje?

- Tikrai ne. Niekas nepasikeitė ir visų mūsų mintys yra apie ateinančias rungtynes su „Palanga“. Kaip minėjau, mes sezono dar neužbaigėme ir turime užsibrėžtą tikslą. Taip pat, turint tokį „Dzūkų tankų“ ir apskritai visų mus palaikančių bei į stadioną ateinančių žmonių užnugarį, motyvacijos mums niekada nepritrūks.

- Ar „Dainava“ būtų pajėgi kitais metais žaisti A lygoje? Kodėl klubui, miestui ar net lygai reikėtų „Dainavos“ A lygoje?

- Mes turime nuolat apie pergales galvojantį kolektyvą, labai gerą trenerį, geriausią stadioną bei geriausius žiūrovus visoje Lietuvoje. „Dainava“ privalo ten būti.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt