0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusPolitika
2018 Spalio 25d.
10

Oficialu: dvi partijas pakeitęs Alytaus miesto tarybos narys tapo visuomeninio judėjimo politiku

titleDvi partijas jau spėjęs pakeisti S. Janulevičius - ne tik vienas jauniausių, tačiau ir aktyviausių miesto tarybos narių

Buvęs liberaldemokratas, „Tvarkos ir teisingumo“ Alytaus jaunimo skyriaus vadovas, buvęs Respublikos liberalų sąjūdžio narys ir Alytaus miesto skyriaus pavaduotojas, praėjusiame miesto tarybos posėdyje iš liberalų frakcijos pasitraukęs Saulius Janulevičius oficialiai pakeitė partiją - prisijungė prie vietinio visuomeninio judėjimo.

Visuomeninio judėjimo „Už Alytų“ frakcijos vadovas Valius Micevičius paskelbė, kad S. Janulelevičius tapo frakcijos nariu ir drauge su „Už Alytų“ judėjimo vadovu Tomu Pačėsu dirbs miesto tarybos kultūros, švietimo ir sporto komitete.

Dvi partijas jau spėjęs pakeisti S. Janulevičius - ne tik vienas jauniausių, tačiau ir aktyviausių miesto tarybos narių. Darbo jis ėmėsi vos priskirtas prie frakcijos.

Pirmasis S. Janulevičiaus parengtas klausimas miesto taryboje, atstovaujant visuomeniniam judėjimui, buvo „Dėl lėšų skyrimo viešajai įstaigai „Dzūkijos sportas“, valdančiai krepšinio komandą „Dzūkija“. Jai iš savivaldybės biudžeto politikas paprašė skirti 128 tūkst., o papildomai - dar ir 70 tūkst. eurų.


Komentarai

10
Komentuoti
Alytiskis2018-10-26
Jis isviso turejo taryboj nebut. Jegelevicius atsisake mandidato tai sitas klounas uzeme. Saugaus eismo mat ekspertas.
abc2018-10-26
Tokiam politikui tai nei griovio neduociau kasti, Sudarankis ir tiek ........
Bet 2018-10-26
Kai jau niekur netinka, bando laime politikoj. :) Ten daug tokiu prilinde netikeliu :) Todel taip yra, kaip yra siandien toj Lietuvelej.
Jo2018-10-25
Dvi? Tai dar l.daug.
alytiškis2018-10-25
to judejimo reitingas šiai dienai yra 8,2 proc.=dvi vietos taryboje.
Korespondentei:2018-10-25
,,.....Saulius Janulevičius oficialiai pakeitė partiją - prisijungė prie vietinio visuomeninio judėjimo''. Visuomeninis judėjimas tai ne partija. Kad taptų partija, reikia kelių tūkstančių narių.
Mmmm2018-10-25
Kai zmogus, nemokantis be klaidu rasyti, kulturos ir svietimo komisijoj dalyvauja...Kaip sakoma, kokia komisija, tokia ir kultura... ir svietimas
Vin2018-10-25
Saulius yra geras ir nuoširdus žmogus. Tik kiti kartais jo gerumu ir naivumu nori pasinaudoti. Laikykis, Sauliuk
Už Alytų2018-10-25
„Už Alytų“ griežtai, nori pas mus - atidirbk
SIGITAS 2018-10-25
Kai atudirbs ir čia bus nereikalingas
traffix.lt