18 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
VideoreportažaiSportas
2018 Spalio 24d.
0

Reprezentacinė Alytaus rankinio komanda pradėjo 40-ąjį sezoną (VIDEOĮRAŠAS. NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaDovilės Balčiūnaitės nuotraukos

Pirmos namų rungtynės – paskutinę spalio savaitę – itin vėlai, tačiau tokiu metu neeilinį sezoną Alytuje pradėjo reprezentacinė rankinio klubo „Varsa“ komanda „Varsa-Stronglasas“.

Daugiausia Jono Jonuškos ir bendraminčių pastangomis 1979-aisiais į aukščiausią lygį pakilę varsiečiai šiemet pradėjo 40-ąjį sezoną.

Pirmose namų rungtynėse „Varsa-Stronglasas“ priėmė ne tik Lietuvos rankinio lygoje, tačiau ir Europoje pajėgumą demonstruojančia Kauno „Ąžuolo-KTU“ ekipą.

ATNAUJINTA

Įpusėjus pirmam kėliniui varsiečiai pirmavo 12:8.

20 min. rezultatas buvo 15:11.

25 min. 17:15. Po dar vieno svečių įvarčio tapo 17:16, o šeimininkų pagrindinis strategas Egidijus Petkevičius paprašė minutės pertraukėlės.

Po pirmoji kėlinio - lygu 19:19.

Alytiškių komandoje rezultatyviausi per pirmąją susitikimo dalį buvo po 4 įvarčius pelnę Deivas Eidukonis ir Žygimantas Micevičius.

Antrąją mačo pusę sėkmingiau pradėjo svečiai - jie pabėgo 19:21, tačiau alytiškiai juos greit pavijo (22:22).

Kauniečiai toliau mėgino perlaužti susitikimo eigą - 22:24.

50 min. Alytaus arenos tablo žibėjo skaičiai 29:31. Mėgindamas pakeisti įvykių eigą „Varsos-Stronglaso“ strategas žaidėjus surinko minutės pertraukėlei. Iš pradžių tai davė vaisių, deja, 55 min. šeimininkai atsiliko ir jau 3 įvarčiais (31:34). Po to 7 metrų baudinio nepavyko realizuoti Žygimantui Micevičiui, „Ąžuolas-KTU“ pasižymėjo ir alytiškių deficitas tapo 31:36.

Varsiečiai nesudėjo ginklų - iš eilės 4 įvarčius pelnė Gintautas Adamkevičius, Mindaugas Sladkevičius, Nedas Buronko ir D. Eidukonis (35:36).

Paskutinę rungtynių atkarpą pertraukėlėmis apsimainė abu treneriai.

Alytiškiai apsigynė, tačiau paskutinės atakos surengti nespėjo ir pralaimėjo vienu įvarčius (35:36).

Daugiausia šeimininkų įvarčių pelnė Ž. Micevičius (8), 7 - D. Eidukonis, 6 - Tautvydas Petrušauskas, 5 - N. Buronko, 4 - G. Adamkevičius, po 2 - Šarūnas Krisiulevičius ir M. Sladkevičius, 1 - Remigijus Čepulis, svečių gretose nesulaikomas buvo Deividas Jovaišas (13 įv.), 10 pridėjo Vilius Juozaitis.

Kaip po rungtynių sakė „Varsos-Stronglaso“ treneris asistentas Robertas Paužuolis, pritrūko „šalto proto".

„Trūko šalto proto. Jaunatviškas entuziazmas, žinoma, gerai, tačiau trūko būtent šalto proto ir kelių atlaikytų įvarčių. Žaidėme prieš ne pirmus metus susižaidusią komandą, o mūsų jaunimas ką tik pradėjo žaisti su pagrindine komanda, tad susižaidimo trūksta. Žinoma, norėjosi pirmos pergalės namų aikštėje, bet yra kaip yra. Kantrybė yra raktas į sėkmę”, – sakė R. Paužuolis.

Pasak „Ąžuolo-KTU“ trenerio Dariaus Talačkos, jo komandai padėjo kovingumas.

„Patikėjome savo pergale, tačiau žinojome, kad Alytaus komanda visada žaidžia iki galo. Jie tai šiandien puikiai įrodė. Rezultato tikėjomės geresnio, tačiau kovingumas ir šaltas protas mums padėjo“, sakė D. Talačka, savo ekipos sezono pradžią įvertinęs neblogai ir priminęs, kad jo auklėtinių laukia trejos rungtynės su praėjusio sezono lyderiais, o po to - išvyka į Prahą, Europos „Iššūkio taurės" varžybas.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje