17 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
VideoreportažaiAlytus112
2018 Spalio 22d.
2

Iš neblaivios moters paimta mergaitė, vyrui – bėdos dėl vairavimo išgėrus

titleNuotraukų galerija

Nors už važiavimą išgėrus numatytos tūkstantinės baudos, tačiau net ir jos, panašu, nebaugina stikliuko mėgėjų.

Policijos pareigūnai, patruliavę Alytaus mieste, pastebėjo iš kavinės Vidzgiryje išeinančius ir keistai svyruojančius vyrą su moterim. Pareigūnai turėjo įtarimų, kad šie asmenys gali sėsti už vairo. Įtarimai pasitvirtino - policininkai patykojo ekipažo ir Likiškėlių gatvėje patikrai sustabdė „VW Polo“ automobilį.

Alkotesterio pagalba vairuotojui buvo nustatytas 1,17 promilės girtumas.

Automobilyje buvo ne tik vairuotojas, tačiau ir moteris. Jai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2 prom.).

Moteris vežėsi ir trimetę dukrą, todėl pareigūnai buvo priversti iškviesti vaikų teisių atstovus. Jie buvo priversti mažametę su motina išskirti, o automobilį saugojimui išgabeno evakuatorius.

Už vairavimą neturint vairuotojo pažymėjimo ir esant vidutinio girtumo laipsniui vairuotojui gresia nuo 1 tūkst. 100 iki 1 tūkst. 500 eurų bauda.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
+++2018-10-25
Pijoku negaila,bus gera pamoka. Tik negalima taip iskart paimti vaiku,reiketu surast artimu zmoniu kurie galetu jais pasirupinti. Issivaizduokit kas to vaiko galveleje dedasi sitaip atskirti nuo tevu, trauma visam gyvenimui kurios nepagydys jokie psihologai.
Alytiskis2018-10-23
Patykojo... O neturetu imtis prevencijos, jei kyla itarimas? Reikia butinai palaukt, kol baudziama veikla bus padaryta. O kas jei iki tos “pasalos” butu kazkur ivaziaves? Zemas lygis, pareigunai.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje