3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2018 Spalio 22d.
1

UEFA čempionų lygos futsalo elito turnyras Alytuje: bilietų prekybos pradžia

titleTarp 16 pajėgiausių Europos klubų patekęs pastarųjų dviejų metų Lietuvos čempionas ir taurės laimėtojas Kauno „Vytis” Alytuje žada nepamirštamą salės futbolo šventę – lapkričio 14-17 dienomis futbolo gerbėjų akis džiugins aukščiausio lygio futsalas

Futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus į lapkritį pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį UEFA salės futbolo (futsalo) Čempionų lygos elitinio etapo grupės turnyrą, kuriame varžysis Kauno „Vytis”, Belgijos, Ispanijos ir Slovėnijos čempionai.

Į Lietuvą atvyksta ne tik pastarųjų ketverių metų geriausiu planetos žaidėju išrinktas Ricardinho, bet ir jo atstovaujamas Ispanijos futsalo superklubas „Inter”, šiame turnyre triumfavęs dvejus metus iš eilės ir savo gretose turintis visą Ispanijos ir Brazilijos nacionalinių rinktinių žvaigdždyną.

Tarp 16 pajėgiausių Europos klubų patekęs pastarųjų dviejų metų Lietuvos čempionas ir taurės laimėtojas Kauno „Vytis” Alytuje žada nepamirštamą salės futbolo šventę – lapkričio 14-17 dienomis futbolo gerbėjų akis džiugins aukščiausio lygio futsalas.

„Vytis” – pirmasis mūsų šalies klubas kada nors prasibrovęs į elitinį prestižiškiausio Europos klubinio turnyro etapą. Puikiai surengęs preliminarų atrankos etapą Jonavoje „Vytis” vėliau sulaukė UEFA įvertinimo ir galimybės elitinį etapą atvežti į Lietuvą. Į finalo ketvertą pateks tik grupės nugalėtojas.

Visas rungtynes Kauno „Vytis” žais 20 val.  Lapkričio 14 d. kauniečiai grumsis su Belgijos grandu „Halle-Gooik”, lapkričio 15 d. susitiks su Slovėnijos čempionu „Dobovec”, o tikra vyšnia ant torto taps mūšis su Ispanijos superklubu „Inter” lapkričio 17 d.

Futbolo gerbėjai Ticketmarket.lt internete (kasoje Alytaus arenoje arba „Paypost” skyriuose) jau gali įsigyti dienos bilietą, kuris leis stebėti abejas pasirinktos dienos rungtynes, arba visą turnyro abonementą. Vienos dienos bilieto kaina 5 Eur, o abonementas leis ženkliai sutaupyti, jo kaina - 10 Eur. Vaikai iki 5 metų bus įleidžiami nemokamai.

Vėliau bus paskelbta registracija futbolą lankančių vaikų grupėms, kurios šį istorinį įvykį galės stebėti nemokamai.

UEFA futsalo čempionų lygos elitinio tunyro Alytuje (A grupės) tvarkaraštis

Lapkričio 14 d., trečiadienį:
17 val. „Inter” (Ispanija) – „Dobovec” (Slovėnija)
20 val. Kauno „Vytis” – „Halle-Gooik” (Belgija)

Lapkričio 15 d., ketvirtadienį:
17 val. „Inter” – „Halle-Gooik”
20 val. Kauno „Vytis” – „Dobovec”

Lapkričio 17 d., šeštadienį:
17 val. „Dobovec” – „Halle-Gooik”
20 val. Kauno „Vytis” – „Inter”


Komentarai

1
Komentuoti
Vidicius2018-10-22
Va čia tai bus geras, gal ir "Lapei" patiks !
traffix.lt