2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Videoreportažai112Nusikaltimai
2018 Spalio 22d.
10

Oficialu: per vieną savaitgalį Alytuje – ne 2, o 3 padurti vyrai (ATNAUJINTA. PAPILDYTA. VIDEO)

titleNuotraukų galerijaDėl antrojo užpuolimo ir už galimą dūrį nukentėjusiam į pilvą Dainavos mikrorajone įtariamasis sulaikytas Vidzgiryje, jis vietos gyventojams yra pažįstamas iš specifinės pravardės, apibūdinančios jo plaukų spalvąAlytausgidas.lt archyvo nuotr.

Alytaus apskrities vyriausiais policijos komisariatas (VPK) patvirtino, kad per praėjusį savaitgalį peiliu mieste buvo sužaloti ne 2, o 3 vyrai.

Neoficialiomis žiniomis, trečioji auka dūrį peiliu patyrė sekmadienio naktį. Tai oficialiai patvirtino ir policija -  sekmadienio naktį, apie4  val. 15 min. Alytuje, vyrą, gimusį 1997 metais, nepažįstamasis sužalojo peiliu į ranką.

Visi trys įvykiai, susiję su vyrų sužalojimu peiliu ar kitais aštriais daiktais buvo užfiksuoti beveik analogiškoje vietoje – tarp Naujosios g., „Žuvinto“ prekybos centro, „Odės“ baro ir pėsčiųjų tako Dainavos mikrorajone.

Pirmuoju atveju T. M. (g. 1991 m.) sužeistas duriant į nugarą, antrame įvykyje R. K. (g. 1973 m.) buvo sužalotas į pilvą.

Visų įvykių aplinkybės nustatinėjamos.

Neatmetama versija, kad visi arba keli sužalojimai yra susiję.

ATNAUJINTA

Dėl komentaro mūsų portalas kreipėsi į Alytaus apskr. VPK ir gavo patvirtinimą, kad Dainavos mikrorajone įvykdyti nusikaltimai, galimi rezonansiniai įvykiai bus paaiškinti pirmadienį.

Kaip informavo Alytaus apskr. VPK vyriausiojo policijos komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė, visi trys įvykiai nėra susiję.

Pasak policijos atstovės, viename iš įvykių įtariamasis –aiškus, kitų nusikaltimų dalyviai dar nustatinėjami.

Teigiama, kad pareigūnai intensyviai dirba, kad visi įtariamieji būtų nustatyti kuo greičiau.

PAPILDYTA. Savaitgalio įvykių kronika ir detalės

Spalio 20 d. apie 2 val. 10 min. Alytuje, Naujojoje g., 27-erių metų vyrą peiliu į nugarą ir kairį šoną sužalojo nepažįstamas asmuo. Nukentėjęs vyras gydomas Alytaus ligoninėje. Įtariamasis nustatinėjamas.

Spalio 21 d. apie 0 val. 29 min. Alytuje Naujosios-Statybininkų gatvių sankryžoje, rastas 45-erių metų vyras su durtine žaizda pilvo srityje. Vyrui dėl patirtų sunkių sužalojimų prireikė operacijos. Šiuo metu nukentėjusiojo sveikatos būklė stabili, jis gydomas Alytaus ligoninėje.

Kruopštaus, greito ir neatidėliotino pareigūnų darbo dėka, rastas sužalojimu įtariamas 26-erių metų, pareigūnams gerai žinomas, vyras.

Įtariamajam nustatytas sunkus girtumo laipsnis, šalia jo rastas, įtariama, nusikaltimo įrankis – peilis. Vyras tik prieš keletą dienų grįžęs iš įkalinimo įstaigos. Jam pareikšti įtarimai dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, už tai gresia laisvės atėmimas iki 10 metų.

Spalio 21 d. apie 4 val. 15 min. Alytuje, Naujojoje g., 21-erių metų vyrą peiliu sužalojo nepažįstamas vyras. Nukentėjusiajam sužalota ranka, po medikų apžiūros išleistas gydytis į namus. Įtariamasis nustatinėjamas.

Dėl antrojo įvykio sulaikytas įtariamasis, kaip spėjama,  peiliu galėjo sužaloti ne vieną. Buvęs kalinys taip pat įtariamas kaimyno automobilio padangų supjaustymu.

Mūsų portalo žiniomis, vyras sulaikytas sekmadienio naktį Alytaus mieste, Kaštonų gatvėje, maždaug pusvalandis po to, kai Naujojoje g. rastas peiliu sužalotas vyras.

Pas įtariamąjį aptiktas peilis, tačiau ant jo kraujo žymių, pirminiais duomenimis, nerasta.

Antradienį įtariamasis bus atvesdintas į teismą, kur teisėjas spręs, ar skirti kardomąją priemonę. 

NAUJAI PAPILDYTA

Alytaus rajono apylinkės teismas įtariamajam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams. Teismas atsižvelgė,
kad įtariamasis teistas 11 kartų, baustas administracine tvarka, nesimoko ir niekur nedirba, gali slapstytis. 26-erių įtariamasis kol kas siejamas tik su įvykiu, registruotu sekmadienį, kiti 2 nusikaltimai su juo dar nesiejami, todėl pareigūnai intensyviai dirba nustatinėdami galimus kitus įtariamuosius.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

10
Komentuoti
Kastytis2018-11-06
Is viso ziauru is kur tokiu nesveiku atsiranda badyt su peileis neviso pilno proto izoliuot tokius reik nuo visuomenes kencia nekalti zmones
10002018-10-23
ir mane pries savaite sulupo tai ka blet nahui tikrai nekazka sitas alytus
10002018-10-23
kaune yra saugiau gyventi nei alytuje
asta , t a m S A M A N U I , 2018-10-23
kai b u s i t ne V A G Y S , t a d a V A Z I N E S I M , uz 80 neveza , y vylniu , B U T I N A , J I E M 85 , P R O T A U J I A T , N I A ,
Alytiskis2018-10-22
Ar skaitėt Alytaus naujienas, kad gerinamos nuteistiesiems gyvenimo sąlygos, todėl ir durniuoja, kad grįžtų iš kur išėję. O kur dėtis oras tai sala.....?
Db2018-10-22
Ryzikas visai axujelint pradejo...
Taksistas2018-10-22
Kvieskit taksi nera reikalo po tamsiai sliauziot
gal2018-10-22
brazilkiniai siautėja
Ausra2018-10-22
Siaubas ir kaip vienus vaikus paleisti rytais į mokyklą.
as2018-10-22
JAU NEBUS GALIMA PASIVAIKSCIOTI KA DARYTI
traffix.lt