19 c Alytus
Pirmadienis, Rugsėjo 21d.
112
2018 Spalio 20d.
6

Prie baro Dainavos mikrorajone peiliu į nugarą sužalotas vyras

title

Šeštadienio naktį apie 2 valandą peiliu į nugarą sužalotas 1991 metais gimęs T. M.

Kraujuojantį Alytaus rajono gyventoją policininkai rado prie „Odės” baro, esančio Dainavos mikrorajone.

Nepatvirtintais duomenimis,  T. M. gyvybę nuo staigaus nukraujavimo išsaugojo žaizdą užspaudęs ir pagalbą suteikęs kariškis.

Į įvykio vietą atskubėjo net keturi policijos ekipažai, o medikai T. M. išvežė į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.

Nukentėjusiajam buvo nustatytas 2.19 promilių girtumas.

Dėl kokių priežasčių kilo konfliktas nustatinėja pareigūnai.

Tyrimą turėtų palengvinti „Odės“ bare ir prie jo sumontuotos vaizdo kameros.


Komentarai

6
Komentuoti
rasa2018-10-21
Aš niekaip nesuprantu kokie dar Alytuje barai. Ten tik vyksta pijokavimai ir smurtas bei muštynės. Gal vieną kartą baikit jau su tais barais, juk ten ne barai o girdyklos.
Rasa2018-10-20
Gal jau pats laikas uždaryti tuos vadinamus barus (neišduodant leidimo prekiauti alkoholiniais gėrimai). Kokie ten barai ten landynės o ne barai tiksliau pijokų girdyklos.
Ad2018-10-20
Žmogus negali net iš baliaus eit iki namų vadinasi?? Kodėl reikia būtinai būti bare kad uzpultu.. Mąstymas kai kurių tai apgailėtinas
Pasisamdyk nuosavą apsaugą2018-10-20
Nori, kad paskui kiekvieną prisigėrusį po policininką vaikščiotų? Kiek tokių kiekvienam name, ypač savaitgaliais? Barakuose vien tik...Barai turi turėti savą apsaugą. O geriausia būtų, nelakti iki nuprotėjimo ir nesivalkioti po arklides, nereikės ir išskirtinės apsaugos!
to Alytiskis2018-10-20
Taigi pareigunai naktinis ne patruliuoja, o miega :)
Alytiškis2018-10-20
Kodėl policijos ekipažai naktimis nepatruliuoja po tokias vietas,Admirale lauke dažnai muštynės vyksta,prie Odės ir panašiai,naktimis policijos visai nematyti,nebent koks retas ekipažas iš kokio iškvietimo parvyksta,po to policijos vėl nematyti,anksčiau dar kaukėti policijos pareigūnai pereidavo per tokias įstaigas,ramiau būdavo,dabar kažkaip paliko viską likimo valiai
traffix.lt