14 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 21d.
Krepšinis
2018 Spalio 19d.
6

V. Čeponio tope „Dzūkija“ – aukščiau nei realybėje

titleManoma, kad viena svarbiausių „dzūkų" solidaus žaidimo priežasčių – reiklus, griežtas ir sumanus treneris A. Urlep. Jam iš kairės - „Dzūkijos“ naujokas, rezultatyvusis K. BrownDomanto Aleksyno nuotr.

Krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis sudarė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandų reitingą. Jame Alytaus „Dzūkija“ įvertinta geriau nei galima būtų spręsti iš komandos šiuo metu užimamos vietos. Su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais LKL rikiuotėje „dzūkai“ – šešti, o komentatoriaus simpatijų tope – viena pozicija aukščiau.

V. Čeponio teigimu, „Dzūkija“ demonstruoja kur kas kokybiškesnį krepšinį nei praėjusį sezoną ir taikosi į aukštą vietą - nepaliko jokių vilčių „Pieno žvaigždėms“, „Nevėžiui“ ir tik dramatiškuose mūšiuose turėjo pripažinti „Neptūno“, „Lietkabelio“ ir „Ryto“ pranašumą.

Komentatoriaus manymu, viena svarbiausių „dzūkų" solidaus žaidimo priežasčių – reiklus, griežtas ir sumanus treneris Andrej Urlep.

„Tai, kad „Dzūkijos“ taškų gaminimo mašina taps Kendrick Brown – ne sensacija. Tačiau didele staigmena tapo Dominyko Domarko įspūdingas žaidimas (12,8 taško, 59,3 proc. tritaškių)“, - pastebi V. Čeponis, pastebėjęs, kad „Dzūkija“ LKL čempionate – rečiausiai klystanti komanda (11,4) ir pirma pagal atkovotus kamuolius (39,2).

Pirmas keturias vietas subjektyviajame reitinge dalinasi Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“, 6-a vieta skiriama LKL lentelėje 5-oje pozicijoje esančiam Prienų „Skycop“, po to išrikiuotos Utenos „Juventus“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, Kėdainių „Nevėžio“ ir vieninteliai pergalės dar neiškovoję „Šiauliai“.


Komentarai

6
Panas2018-10-20
Palaukim naujų metų. Po jų pusė komandos pasikeis
To to ble2018-10-20
Didysis EgZperte, nu ir kodėl sunku rašyti teigiamai ? Per mažai Dainavos krepšinyje ar kaip ?
Alytiškis2018-10-20
Jei to juoduko nebūrų atleidę,tai dzūkija manau visas pergalias turėtų,nes visi pralaimėjimai buvo tik kelių taškų persvara,Dzukijai reikia dar vieno stabilaus gero metiko ir manau drasiai galėtų ir dėl 3-4 vietų pakovoti
To ble2018-10-20
Kur tu čia šiam straipsnyje matai neigiamą nuomonę, eksperte? Nors teigiamai rašyt apie juos sunku
lenda tankam y , 2018-10-20
A N A L A ,
Ble2018-10-19
Ar čia man vienam atrodo, kad šis portalas gana neigiamai nusiteikęs Dzūkijos atžvilgiu ?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • J. JONUŠKOS ATMINIMO TURNYRAS
  • Baltijos keliu
  • Koncertas ALYTAUS ROKO PANORAMA