1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Spalio 17d.
6

DFK „Dainava“ pakilo į antrąją vietą - dėl aukso Alytuje kovos spalio 20 dieną (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleDFK „Dainava“ pakilo į 2-ąją pirmenybių vietą, o dėl 1-osios pozicijos spalio 2- d. kovos paskutiniame ture Alytaus miesto stadione. Asociatyvi iliustracijaDomanto Aleksyno nuotr.

Priešpaskutiniame LFF I lygos ture Alytuje susitiko į prizines vietas nusitaikę komandos – po tiek pat taškų (51) turėję Alytaus DFK „Dainavos” ir Gargždų „Bangos“ futbolo komandos.

Tai buvo ir geriausios pirmenybių gynybos atstovų dvikova. Iki tarpusavio susitikimo dainaviškiai buvo mažiausiai įvarčių (21) pirmenybėse praleidusi komanda, o „Bangos“ vartininkai iš tinklo kamuolius traukė vos kartą daugiau (22). 27 min. susitikimo Alytuje minutę „Banga“ išlygino šią statistinę eilutę. 22-ojo per sezoną dainaviškių praleisto įvarčio autoriumi tapo gargždietis Neilas Urba (0:1).

Antroje mačo dalyje, 73 min., rezultatą išlygino vienas prieš svečių vartininką atsidūręs Titas Vitukynas (1:1).

Rungtynių pabaigoje, 85 min., po „Bangos“ vartų sargo klaidos, jo kumščiuotas kamuolys atsimušė į T. Vitukyną ir įriedėjo į vartus – taip kurioziškai dainaviškiai pelnė ne tik pergalingą, tačiau ir medalius garantavusį įvartį (2:1). Teisėjui pridėjus 5 min., šeimininkai pergalę išsaugojo.

Tai buvo 14-osios iš eilės nepralaimėtos Donato Vencevičiaus auklėtinių rungtynės, pergalė prieš „Bangą“ juos pakylėjo į 2-ąją I lygos vietą ir atvėrė kelius link sidabro ir aukso, o priešininkams paliko tik teorines galimybes pasiekti bronzą.

ATNAUJINTA

Paskutiniame ture spalio 20-ąją 1-oje vietoje žengiantis „Panevėžys“ (55 taškai) išvykoje žais su 3-ioje vietoje esančiu Kėdainių „Nevėžiu“ (53 tašk.), „Banga“ (51 tašk.) namuose priims Kauno „Stumbro“ dublerius, o DFK „Dainava“ (54 tašk.) Alytuje finišuos rungtynėmis prieš „Kupiškį“ ir buvusius savo legionierius, brazilą Victor Hugo ir japoną Yudai Koike.

DFK „Dainavos“ komanda žaidžia istorinį sezoną, kurio metu nė karto nepralaimėjo išvykoje, o iš viso I lygoje šiemet nusileido vos trissyk. Tiesa, kovoje dėl lemiamų taškų ir aukščiausios prabos medalių alytiškiams iki šiol trukdė kone rekordinis lygiųjų (net 6!) kiekis.

PAPILDYTA

Pergalės paskutiniame ture atveju dainaviškiai turės 57, jei sužais lygiosiomis - 55 taškus. Tai reiškia, kad bronzą Alytus jau turi, o ar pavyks nukalti sidabrą ar auksą – priklausys ir nuo priešininkų iš Panevėžio ir Kedainių tarpusavio dvikovos.

Jeigu DFK „Dainava“ nugalės „Kupiškį“, o „Nevėžis“ - „Panevėžys“, tai reikš auksinį alytiškių triumfą.

Alytiškių auksui (jų pergalės prieš kupiškiečius atveju) pakaktų ir kėdainiečių lygiųjų su panevėžiečiais.

Dzūkų siekiamus čempionų laurus legviausiai gali pavergti „Panevėžys“, žinoma, jeigu sezoną baigs pergale. 


Komentarai

6
Komentuoti
homeLig2018-10-26
Наша цель – сделать онлайн-кредиты легкодоступными для всех без исключения жителей Казахстана. Безусловно, почти каждый среди нас старается как можно конкретнее спланировать собственный бюджет, но внезапные ситуации приключаются у любого. Тебе лично могут экстренно понадобиться деньги на лечение домашнего питомца, на замену существенной запчасти в машине и или ты принял решение воплотить давнюю грезу близкого человека. Все статьи расходов предвидеть просто невозможно, но необходимо понимать, куда можно обратиться, когда наличные необходимы быстро.

Для оформления кредита не нужны поручитель, залог и пакет документов, требуемый в банках. Необходимо быть гражданином Республики Казахстан, иметь постоянный источник дохода, возраст — от 23 лет до 58 лет 6 месяцев (женщины), 63 года включительно (мужчины). Для получателей пенсии — от 45 до 75 лет включительно.
Необходимые документы: удостоверение личности с указанным ИИН, для иностранного лица: вид на жительство иностранца в Республике Казахстан с обязательным наличием ИИН (срок действия кредитного договора не должен превышать срока действия вида на жительство).
Оформление кредита: Вы приходите в отделение банка Хоум Кредит, где хотите оформить кредит и показываете все требуемые документы. Сотрудник банка заполняет с вами Заявку на получение кредита и отправляет ее на рассмотрение. В случае отрицательного ответа банк постарается предложить вам альтернативу. В случае положительного решения вы подписываете договор, после чего он вступает в силу. В течение одного рабочего дня деньги будут перечислены на ваш лицевой счет.


Подробнее хоум кредит банк караганда
to mira2018-10-18
čia žaidė geriausias ALYTAUS jaunimas
Mirai2018-10-18
Tikrų Fa auklėtinių tai aš galvoju ,kad nei vieno.
Mira2018-10-18
Zurnaliste, tai kaip ten buvo su antru Dainavos ivarciu?ar tikrai taip kaip rasai? o tu supranti uz ka futbole yra pridedamas laikas?
beja...straipsnyje pamirsai pamineti kiek FA Dainava aukletiniu zaide:D
Jonas2018-10-17
Su pergale. Nu grazu buvo ziureti kaip Sunkiai bet pelnytai iskovojo 3 taskus DFK Dainavos jaunimas. Aciu ir treneriui Donatui. Sekmes
Fanukas2018-10-17
Su pergale Dainaviecius. Valio valio valio mes einam aukso link. Sekmes DFK Dainavai
traffix.lt