18 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
AlytusSportas
2018 Spalio 17d.
0

Tarp varžybų nugalėtojų – ir sportinio orientavimosi veteranas R. Jovaišas

titleVyrų elito čempionu tapo Rimas Jovaišas. Pagal savo amžių jis priskiriamas orientavimosi sporto veteranams, tačiau demonstruoti gerų rezultatų tai netrukdo

Alytuje ir apylinkėse surengtos orientavimosi sporto masinės varžybos „Miško takeliais”. Rudens  sezono rungtyse dalyvavo apie 50 sportininkų. Jie turėjo įveikti po skirtingą etapą, kurių iš viso buvo penki.  Ketvirtadieniais varžybos vyko Vidzgirio miške, Punios šile, Alytaus šilelyje, Radžiūnuose.

Susumavus geriausius keturių turų asmeninių pasiekimų rezultatus, paaiškėjo čempionai.

Orientavimosi dviračiais  moterų elito grupėje laimėjo Ramunė  Kmieliauskaitė, o tarp vyrų elito - Tomas  Streikus.

Orientavimosi bėgte rungties nugalėtoja moterų elito grupėje tapo Rasa Šarkelytė, tarp vyrų elito čempionu tapo Rimas Jovaišas.

R. Jovaišas pagal savo amžių priskiriamas orientavimosi sporto veteranams, tačiau demonstruoti gerų rezultatų tai netrukdo.

45-erių metų patirtį trasose turintis, nė vienų masinių varžybų „Miško takeliais” nepraleidęs sportininkas dažniausia renkasi elito grupes, aktyviai dalyvauja ir respublikinėse varžybose, dažnai tampa jų prizininku.  

„Sportinis  renginys „Miško takeliais” - sporto šventė, kurioje dalyvauja įvairiausio amžiaus, betkokį fizinį pasirengimą turintys orientacininkai, jų šeimų nariai”, - sako vienas iš renginio organizatorių, orientavimosi sporto treneris Antanas Paužas, besidžiaugiantis sportininkų palaikymu ne tik iš jų artimųjų pusės, tačiau ir iš Alytaus  miesto savivaldybės administracijos, sporto ir rekreacijos  skyriaus, kurių remiamais apdovanojimais yra pagerbiami varžybų nugalėtojai.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė