2018 Spalio 16d.
1

Alytaus šunų mylėtojų klubas „Canis“ pelnė „Euro dog show“ įvertinimus

titleNuotraukų galerija

Iš Naradzyne (Lenkija) vykusios tarptautinėje šunų parodoje „Euro dog show“ alytiškiai kinologai ir jų augintiniai grįžo su apdovanojimais. Alytaus šunų mylėtojų klubui „Canis“ atstovavo su cvergšnauceriu, senbernaru, špicu, taksu ir volfšpicu. 2 dzūkų keturkojai tapo Europos čempionais, 1 – vicečempionu, o 1 užėmė trečią vietą.

Volfšpicas Gauruotis Fifth Miracle Kiwi (šuns veisėja - Iveta Komičiūtė, savininkas - Stoškus Egidijus) 1-a vieta buvo įvertintas Europos jaunimo klasėje ir atvirose Lenkijos jaunimo pirmenybėse.

Europos pereinamojoje klasėje 1-ą vietą užėmė, taip pat Lenkijos čempionu tapo mažoji vokiečių špicė Donna Madonna Pūkuotas Pasalūnas (veisėja Modesta Malinauskaitė, savininkė Irma Stoškienė).

Senbernarui Bethoven Vilko Takais atiteko Europos jaunimo klasės 2-oji vieta (veisėjas - Deividas Truska, savininkė - Laura Vasiliauskienė),

Trumpaplaukė taksė Smart Kaya Marselio Kompanija (veisėja - Skaiva Jasevičiūtė, savininkė Daiva Remeškevičienė) Europos pereinamoje klasėje užėmė 3-ią vietą.

Cvergšnaucerė Unija Ariel (savininkė Inga Bandzinienė) Europos jaunimo klasėje liko 4-a tarp 14-os dalyvių grupėje.

„Visi draugiškai, bendromis jėgomis registravosi, važiavo į čempionatą, palaikė visi vieni kitus, ruošė ir vedė į ringus, o mes stebėjome jų pasirodymus ir palaikėme“, - „Canio“ narių pasiekimais džiaugiasi klubo administratorė Žaneta Truskienė. „Euro dog show“ Lenkijoje dalyvavo per 30 tūkstančių šunų, tad alytiškių kinologų ir jų augintinių pasiekimas – tikrai neeilinis.