1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
AlytusPolitika
2018 Spalio 15d.
7

Alytaus miesto taryboje neliko liberalų frakcijos

titleBuvusi „saldžioji“ Alytaus miesto tarybos liberalų trijulė (nuotraukoje iš kairės) - iš frakcijos ir partijos pasitraukęs S. Janulevičius, iš kontrolės komiteto išbraukta N. Makštutienė ir buvusios Alytaus dailiųjų amatų mokyklos vadovas Arvydas Švirmickas

Alytaus miesto tarybos nariui Sauliui Janulevičiui pasitraukus iš Liberalų frakcijos, ji iširo.

Tai – ne visi Alytaus miesto liberalų praradimai. Iširus frakcijai, liberalai neteko vietos kontrolės komitete, mat minėtą komitetą gali sudaryti vienodos visų savivaldybės tarybos narių frakcijų ir savivaldybės tarybos narių grupių, jeigu jas sudaro ne mažiau kaip 3 savivaldybės tarybos nariai, deleguotų atstovų skaičius.

Liberalė Nijolė Makštutienė iš kontrolės komiteto sudėties buvo išbraukta.

Komitete savo atstovą pakeitė konservatoriai. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija vietoje Vyto Jazepčiko delegavo savo narį, buvusį „Alytaus pilietį“ Aurelijų Jaruševičių.

Piliečiams kontrolės komitete atstovauja Marius Grišmanauskas, socialdemokratams – buvęs miesto meras Jurgis Krasnickas, o frakcijai „Už Alytų“ – buvęs „Alytaus pilietis“ Sigitas Leonavičius.


Komentarai

7
Komentuoti
Antonis 2018-10-15
Patikslinu minty. Taip turejau galvoje Alytaus miesto gyventojus. Bet nevisu, tik nedaugely tuos kurie uz tokes balsavo. O del judejimo uz Alytu, tai as jam nepriklausau. Ir nezinau ar bus geriau ir skaidriau kaip ateis kita taryba, bet patikekit sios norisi kuo greiciau atsikratiti. Makstuciu gaujos. Ir Vytuko apsileidelio.
To Antonis2018-10-15
Patikslinkit mintį Isviso ka siti musu debilai masto tokes y taryba ringdami? Jūs turite galvoje Alytaus miesto gyventojus.Bandau atspeti jūs iš judejimo Už Alytų ar aš teisus.
Antonis 2018-10-15
Viskas taip ir turejo buti su liberalais. Makstutienei senai laikas y savartyna, o ne taryboj but. Isviso ka siti musu debilai masto tokes y taryba ringdami? Ji netik pati netikus, bet dar ir zenuka Matazinsku berna stoguoja. O tas tik pilis statosi ir miestieciu sklypais porceliuoja. Kaip tokiu arhitektu tarnybos nesusidomi, gal ir ten viskas patepta? Bet gi Vytukas is tarnybos atejas turetu matyt kas kaip vyksta, gal jau paseno prarado kvalifikacija. Jam cia ne su daktarais ir tulpineis kovot, cia Makstuciu gauja. Nors labai tiketina kad Vytukas ir pats koky kasniuka atsikanda, nes kitu atveju jis ta gaujuke kaip saulegrazas islukstentu. Vitai imkis kazko, ar tu jau visai orumo ir ambiciju netekai? Nijole buk gera pasakyk zentukui kad nesusigrobtu visu geriausiu sklypu, nes ir kitam miesto arhitektui valgyt noresis.
Visgi didžiausias2018-10-15
šios partijos intrigantas nuotraukoje pirmas iš dešinės.
Visgi didžiausias2018-10-15
šios partijos intrigantas nuotraukoje pirmas iš dešinės.
Nuomonė2018-10-15
Maža, ko nori Janulevičius. Jo prisijungimas prie bent kurios frakcijos numuš jos reitingus. Reputaciją žmogui reikia užsitarnauti, nes tas, besivelkantis nešvarus elgesio šleifas paskui jį, nepamirštas
Sauliau2018-10-15
Mesk tu tą Pačesą Paksas prisikele
traffix.lt