1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiAlytusSportasFutbolas
2018 Spalio 13d.
8

Futbolo ir krepšinio rungtynėms Alytuje – neeilinis pareigūnų dėmesys (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerija„Dzūkų tankai“ įvardijo, kad „... judės į Alytaus areną, kur prisidės prie „B tribūnos“ palaikymo rungtynėse prieš Alytuje mažai kam įdomų Pačėso projektą...“. Tai sukėlė ne tik tarnybų, tačiau ir vietos politikų, sporto bendruomenės, verslininkų susidomėjimąAsociatyvi iliustracija. Povilo Jarmalos nuotr.

Apie 200 ultrų, vadinamųjų „kraštutinių“ sporto sirgalių, susirinko Alytaus miesto stadione. DFK „Dainavos“ futbolo komandą rungtynėse prieš „Vilniaus vytį“ palaikys ne tik jos aistruoliai „Dzūkų tankai“, tačiau ir Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo fanų grupė „B tribūna“.

Nors ultros miesto stadione serga vienoje tribūnos vietoje ir nesudaro didžiosios žiūrovų dalies, bene pirmąkart Dzūkijos sostinėje jiems - padidintas tarnybų dėmesys.

LFF I lygos rungtynes tarp DFK „Dainavos“ ir „Vilniaus vyčio“ Alytaus miesto stadione stebi gausios pareigūnų gretos.

Manoma, kad didelį tarnybų susidomėjimą sukėlė „Dzūkų tankų“ viešai išplatinta informacija, kad „Dainavą“ šeštadienio rungtynėse Alytaus stadione palaikys ir Vilniaus „Ryto“ krepšininkų sirgaliai.

Neatmetama galimybė, kad policija buvo pakviesta ir nustatyti, ar sirgaliai stadione naudoja Lietuvos futbolo federacijos uždraustas priemones, tokias, kaip signaliniai deglai ir pan.

Šeštadienio sporto įvykiai futbolu neapsiribos.

Alytaus arenoje vyks ir LKL rungynės, kuriose vietos „Dzūkija“ priims Vilniaus „Rytą“, o jį pareiškė palaikysianti ne tik „B tribūna“ sirgaliai, tačiau ir „Dzūkų tankai“.

„Dzūkų tankai“ įvardijo, kad „... judės į Alytaus areną, kur prisidės prie „B tribūnos“ palaikymo rungtynėse prieš Alytuje mažai kam įdomų Pačėso projektą...“. Tai sukėlė ne tik tarnybų, tačiau ir vietos politikų, sporto bendruomenės, verslininkų susidomėjimą, mat Tomas Pačėsas - ne tik „Dzūkijos“ krepšinio komandos įkūrėjas ir bendrasavininkis, tačiau ir miesto tarybos narys, o taip pat ir buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų treneris bei buvęs Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo valdybos narys.

ATNAUJINTA

Dainaviškiams įbėgus į aikštę paaiškėjo, kad nei susitikime su „Vilniaus vyčiu“, nei kitose likusiose sezono rungtynėse negalės padėti praėjusiame ture pergalingą įvartį pelnęs legionierius iš Ukrainos Vitalij Kudryk. 

Pirmoji rungtynėse pasižymėjo DFK „Dainava“. Jos įvartį pelnė Martynas Vasiliauskas. 1:0.

Antrąjį įvartį šeimininkai įmušė antrame kėlinyje, o tai stipriu smūgiu iš aikštės krašto padarė legionierius iš Kolumbijos Sebastien Vasques. 2:0.

Vilniečiai rezultatą sušvelnino dainaviškių vartininką Martyną Matijošką nuginklavę 60 min., po kampinio smūgio. 2:1.

Po įtemptos kovos, kurios pabaigoje progų turėjo abi ekipos, pergalę šventė dainaviškiai. Tai buvo 13-osios iš eilės Donato Vencevičiaus auklėtinių rungtynės be pralaimėjimų, o 15-oji pergalė (6 lygiosios ir 3 pralaimėjimai) ir jau 51 taškas leido įsitvirtinti 3 vietoje bei iki sezono likus vos 2 rungtynėms namuose išleikyti viltis kopti dar aukščiau ir finišo tiesiojoje galbūt aplenkti vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusias Kėdainių „Nevėžio“ (53 tašk.) ir „Panevėžio“ (55 tašk.) komandas. 

PAPILDYTA

 „Dzūkų tankų“ nepalaikoma Alytaus „Dzūkija“ Lietuvos krepšinio lygos namų rungtynes su Vilniaus „Rytu“ pralaimėjo rezultatu 73:79. Susitikime netrūko intrigos, o buvusiam sostinės kapitonui Artūrui Jomantui, į „dzūkų“ sąskaitą pridėjusiam vieną atkovotą kamuolį, į ligoninę teko vykti dėl prakirstos lūpos. Alytaus komandoje rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs amerikietis, buvęs „Lietuvos ryto“ krepšininkas Kendrick Brown.

Vienintelis „Dzūkijai“ atstovavęs alytiškis Mindaugas Sušinskas pelnė 6 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį. Palyginimui - „Dainavos“ startinėje sudėtyje pergalingai pasibaigusioje kovoje su „Vilniaus vyčiu“ žaidė 8 Alytaus futbolo trenerių auklėtiniai (vartininkas M. Matijoška, Renatas Banevičius, Ignas Baranauskas, Paulius Golubickas, Emanuelis Puzakinas, kapitonas Linas Savastas, M. Vasiliauskas ir Titas Vitukynas), o dar 6 buvo pasirengę keitimams (atsarginis vartininkas Deivydas Mirijauskas, Nedas Labukas, Lukas Marcinkevičius, Alanas Marčiukaitis, Gustas Zabita ir Armantas Žigas).

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

8
Komentuoti
inga , Aurimui , 2018-10-20
tu jau geriau uz b prisilaikyk ,
Aurimas2018-10-14
as irgi ryta palaikau nuo mazens ir nieko cia blogo nematau einu ne uz Dzukija o tik uz Ryta
Keturi tankistai ir šuo 2018-10-14
Geriausia vieta, kad mažai kam įdomi Dzūkija tik renkasi žiūrovų daugiau nei į nemokamas fules varžybas, tai tiek ir neįdomi. Tankų argumentas, kad Dzūkijai savivaldybė daugiau skiria nei futbolo klubui tai yra pasibaisėtina ir nuėjo palaikyti komandos kur jų miesto savivaldybė skiria tiek pinigų rytui, kad joks kitas miestas vienai komai tiek neskiria. Tad gali savo mėšlinus pasiteisinimus pasilikti sau, parsidavėliai. Galima sirgti už ką nori, bet kai dar ir dzūkų tankų iniciatyva pasileidžia skanduotės įžeidžiančios miesto komanda tai jau per akis tokių padugnių. O per fules varžes tokiu sanduočių ant varžovų komandos negirdėti. Sėkmės jiems. Geriau pasivadino btribunos tankai, o ne dzūkų.
To to tankams2018-10-14
Reiškiasi filadelfijai šūdus rašinėja
To Tankams2018-10-14
Nežinau ar tankų elgesys teisingas, bet Pačėsas Dainavoj nėra joks valdybos narys :D faktas.
Tankams2018-10-14
"mat Tomas Pačėsas - ne tik „Dzūkijos“ krepšinio komandos įkūrėjas ir bendrasavininkis, tačiau ir miesto tarybos narys, o taip pat ir buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų treneris bei Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo valdybos narys." O jūs bent žinot kas jūsų palaikomo klubo valdyboje yra ar ne ?
Hm2018-10-14
Geda dzuku tankams,be muilo i uzpkali sulindo b trybunai...po ju tokiu issisokimu nekelsiu kojos i dainavos varzybas...
D2018-10-13
Geda, man del tu dzuku tanku... Vietoj to kad palaikytu savo miesto komandas, serga uz padugnes ir vilniaus... As uz Dainava bet pries tokius ultras kurie neverti pagarbos
traffix.lt