26 c Alytus
Pirmadienis, Birželio 24d.
2018 Spalio 11d.
3

Tikimasi, kad Rotušės bokšto laikrodis pradės tiksėti dar šiemet

titleAlytaus miesto savivaldybei Rotušės bokšto laikrodis kainuos per 66 tūkstančius eurų ir turėtų būti įrengtas dar šiais metaisAlytausgidas.lt nuotr.

Pasirašyta laikrodžio ant Rotušės bokšto įrengimo sutartis. Išmontavus senąjį neveikiantį  laikrodį, naująjį įrengs  viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UBA „Event technology solutions“.

Laikrodis su LED ekranu bus 2,4 m ilgio kraštinių kubo formos, su galimybe rodyti ir skaitmeninį ir analoginį vaizdą, užprogramuoti tekstus bei vaizdus.

Pirmasis viešojo pirkimo konkursas, paskelbtas šių metų pradžioje nesulaukė nei vieno dalyvio, šįkart buvo jau ne vienas norintis dalyvauti.

Diskusijos, ar reikia naujo laikrodžio bokšte ant savivaldybės pastato, truko ilgai, jose dalyvavo ir architektai, ir politikai, ir gyventojai.

„Neveikiantis bokšto laikrodis vaizdą gadino jau senokai. Susitikimuose su gyventojais nuolat sulaukdavome klausimų, kada jis rodys laiką, o vykdant miesto gyventojų apklausą, laikrodžio Rotušės bokšte pageidavo 65 procentai alytiškių“, - teigė administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė. Pasak jos, galiausiai sprendimus pavyko suderinti su statinį projektavusiu architektu Sauliumi Juškiu bei savivaldybės architektais.

Savivaldybei laikrodis kainuos 66,55 tūkst. Eur ir turėtų būti įrengtas dar šiais metais.


Komentarai

3
Taip2018-10-12
Taip ir trinkelės neblizga.
smt2018-10-12
sutinku su Barmaliejum.
Barmaliejus2018-10-11
reiktų rotušę renovuoti. Padengti stikliniu fasadu
traffix.lt

Susiję straipsniai