2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusVarėnaLaisvalaikis ir kultūra
2018 Spalio 11d.
0

Gausioms šeimoms nuolaida galios ne tik Alytuje, tačiau ir Lenkijoje

titleĮgyvendinus Alytaus miesto socialinių paslaugų centro projektą „Augančios socialinės pasienio iniciatyvos“, prie gausių šeimų kortelės prisijungė ir Varėnos rajono bei Luko (Elko, Lenkija) savivaldybė, jos suteikia galimybę gausioms šeimoms su nuolaidų kortele „Alytus – viena šeima“ naudotis siūlomomis nuolaidomis

Alytaus miesto gausios šeimos naudojasi nuolaidų kortele „Alytus – viena šeima“. Pradėta įgyvendinti socialinė iniciatyva – nuolaidų kortelė „Alytus – viena šeima“ jau išdalinta 320 gausių šeimų. 

Įgyvendinus Alytaus miesto socialinių paslaugų centro projektą „Augančios socialinės pasienio iniciatyvos“, prie gausių šeimų kortelės prisijungė ir Varėnos rajono bei Luko (Elko, Lenkija) savivaldybė, jos suteikia galimybę gausioms šeimoms su nuolaidų kortele „Alytus – viena šeima“ naudotis siūlomomis nuolaidomis Varėnoje ir Luke.

Nuo akcijos pradžios jau yra prisijungę 47 verslo įmonės, įstaigos, organizacijos. Norime pasidžiaugti, kad Alytaus miesto įmonės ir įstaigos nėra abejingos šiai akcijai, nes jau prisijungė ir pramogas siūlanti įmonė – batutų centras „Jump fo fun“, siūlanti kortelių savininkams nuolaidą – 2 valandos pramogų už 1 valandos kainą. Centre veikia ne tik batutų erdvė, bet ir salė, skirta pramogoms.

Alytaus miesto savivaldybė ir toliau tęsia iniciatyvą – pagalbą Alytaus miesto gausioms šeimoms, todėl gausios šeimos, gyvenančios ir Alytaus rajone, taip pat gali gauti nuolaidų korteles.

Pagaminta ir platinama nuolaidų kortelė „Alytus – viena šeima“ skirta šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų. Kortelė suteikiama vieneriems metams ir metai iš metų galės būti pratęsiama, kol šeimos vaikams sueis 18 metų ir toliau, kol jaunuoliai mokysis mokykloje arba studijuos iki 26 metų amžiaus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt