2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaAlytusAlytaus rajonasVerslas
2018 Spalio 10d.
0

FM99 klausia: kas taps 15-uoju „Geriausiu bosu“?

titleSiųsk SMS numeriu 1670, rašyk FM99 įmonės pavadinimą boso vardą ir pavardę, bei telefono numerį. Daugiau žinučių – daugiau balsų! Nugalėtojas bus skelbiamas spalio 16-ąją

Spalį švenčiama tarptautinė boso diena. FM99 radijas ragina išradingai pasveikinti savo bosą ir jau penkioliktą kartą skelbia „geriausio boso" rinkimus. Darbuotojus raginame siūlyti savo pretendentus šiam titului gauti.

Boso dieną daugelis žmonių supranta kaip galimybę kolektyvui su savo vadovu palaikyti draugiškesnius bei mažiau formalius santykius, todėl ir dovanų dažnai ieško tokių, kurios neatrodytų kaip paprasčiausiai formalus gestas, o iš tiesų suteiktų išskirtinių emocijų ir patirčių.

Lietuvoje populiaru geras emocijas bosui suteikti dovanomis –  pokštais: puodeliais ar marškinėliais su šmaikščiais užrašais, sukurtomis komiksų knygelėmis ar kitais geriausio boso atributais. O ką originalaus padovanoti savo bosui norite Jūs? Galbūt „Geriausio boso 2018“ titulą?

Šių metų naujiena – speciali „Verslios Lietuvos“ nominacija „Jaunas, o jau bosas“. Labai kviečiame visus jaunus arba sau darbo vietą sukūrusius vadovus pasidalinti savo istorija elektroniniu paštu [email protected] Mes su Jumis pabendrausime, o „Versli Lietuva" geriausiam jaunajam bosui turi specialų prizą.

Bosų laukia šie prizai:
•    Gardžios ir kvapnios dovanos boso kavos ritualui iš Sorpreso.lt
•    Skrydis oro balionu iš Pocelonių oreivių klubo
•    Dovanos iš „Škoda“ atstovybės Alytuje
•    Asmeninė žurnalo „Verslo klasė“ metinė prenumerata.

„Geriausias bosas 2018”! Ar tai tavo bosas arba bosė? Jei taip – siūlyk ir balsuok! Siųsk SMS numeriu 1670, rašyk FM99 įmonės pavadinimą boso vardą ir pavardę, bei telefono numerį. Daugiau žinučių – daugiau balsų!

Siųsk SMS numeriu 1670, rašyk FM99 įmonės pavadinimą boso vardą ir pavardę, bei telefono numerį. Daugiau žinučių – daugiau balsų! Nugalėtojas bus skelbiamas spalio 16-ąją. (SMS kaina 0,58 eur). Klausykis savo radijo, sek informaciją www.fm99.lt bei socialiniame tinkle „Facebook“ ir viską sužinok pirmas!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt