15 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusVerslas
2018 Spalio 9d.
0

„Pagaminta Alytuje“: aukso medaliu, diplomu ir klientų įvertintos grotelės

titleNuotraukų galerija

Kojų valymo grotelės reikalingos prie kiekvienų durų – teigia šį produktą gaminantys alytiškiai.

Dzūkų gaminamos kojų valymo grotelės praėjusiais metais buvo apdovanotos parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ aukso medaliu, o šiemet – dar ir diplomu.

„Diplomus buvo įvertintos mūsų gaminamos žemo profilio kojų valymo grotelės „Topwell mini“, o aukso medaliu – grotelės „Topwell“, - patikslino Agnė Kinderienė. Alytaus bendrovės „Rimotex“ pardavimų vadovės teigimu, bendradarbiaujama su architektais, statybos kompanijomis, todėl įgyvendinami ir  sudėtingiausi projektai, o grotelės gaminamos individualiai kiekvienam objektui ir montuojamos į aliuminio profilį arba tiesiai į grindis.

Išskirtinis alytiškių aptarnaujamas objektas Lietuvoje – „Park Town“ verslo centras Vilniuje, kur pagamintos medžio lapo formos grotelės.
Dzūkai groteles gamino ir neseniai atsinaujinusiam „Radisson“ viešbučiui Vilniuje, taip pat sostinėje duris spalį atveriančiam modernaus meno centrui ir kitiems verslo, prekybos centrams, privatiems namams, objektams.  

„Be Lietuvos, kur dirbame daugiausia, groteles esame gaminę ir užsakovams Austrijoje, Latvijoje“, - sako A. Kinderienė, užsimenanti ir apie numatomą gamybą įvairioms kitoms Europos sąjungos šalims.

Lauke prie įėjimo klientai renkasi gerai valančias ir purvą surenkančias kojų valymo groteles su šepetėlių kombinacijomis, vidaus patalpose tarnauja grotelės su tekstilės intarpais arba tekstiliniais, drėgmę sugeriančiais, dulkes sulaikančiais kilimais.

Alytiškių gaminamos įėjimo grotelės ir kilimėliai yra sukurti kaip patraukli ir lengvai prižiūrima kojų valymo sistema visose intensyvaus judėjimo vietose. Įėjimo grotelės ir kilimėliai surenka stambų purvą, smėlį ir dulkes dar prieš įeinant į pastatą. Mažiau nešamas purvas į pastato vidų reiškia mažesnes valymo išlaidas, tai sumažina paslydimų tikimybę, negadina grindinės dangos ir pagerina bendrą įvaizdį.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena