1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Spalio 9d.
0

UEFA salės futbolo čempionų lygos varžybos lapkritį - Alytaus arenoje (ATNAUJINTA)

titlePastarųjų dviejų iš eilės UEFA futsalo Čempionų taurės turnyrų nugalėtoja - ispanų komanda „Inter Fútbol Sala“

Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) paskelbė apie spalio 12-ąją jos būstinėje Nione (Šveicarija) vyksiančią burtų ceremoniją, kurioje paaiškės, kokius varžovus gaus pirmą kartą Lietuvos salės futbolo (futsal) istorijoje į čempionų lygos elitinį etapą patekęs Kauno „Vytis“.

Galimi „Vyčio“ varžovai ant Alytaus parketo - „Benfica“ (Portugalija), „Dobovec“ (Slovėnija), čempionai „Inter Fútbol Sala“ (Ispanija), „Kairat“ (Kazachstanas), taip pat Bielsko-Bialos (Lenkija), Goiko (Belgija), Jugorsko (Rusija), Kragujevaco (Serbija), Lydos (Baltarusija), Makarskos (Kroatija), Novosibirsko (Rusija), Peskaros (Italija) komandos.

Lietuvos futsalo A lygos čempionas Kauno „Vytis” kelią į aukščiausią šalies salės futbolininkų pasiekimą pradėjo UEFA čempionų lygos atrankos grupėje rugpjūtį Jonavos arenoje, kur 12:0 sutriuškino Anglijos čempioną „Reading“, 4:3 nugalėjo Olandijos pirmenybių laimėtoją  „Hovocubo“ ir 4:1 - stipriausią San Marino kamandą „Murata“. Kitame etape Slovakijoje „Vytis“ 3:2 įveikė šeimininkus iš Lučeneco, 1:0 - Nachičevanės komandą iš Azerbaidžano ir 5:0 – Maltos „Valletą“.

Kaip ir „Vytis“, kitus geriausiųjų 16-uko dalyvius pas save prims dar 3 komandos: Ispanijoje – „Barcelona“, Portugalijoje – „Sporting“, o Čekijoje – „Chrudim“. Varžybos Alytuje, Barselonoje, Chrudime ir Lisabonoje vyks lapkričio 13-18 dienomis, o grupių nugalėtojai finalo ketverto turnyre susitiks kitų metų balandį.

Teigiama, kad nuo elitinio etapo turnyro organizavimo priklausys ir pasaulio tarptautinių futbolo asociacijų federacijos (FIFA) sprendimas dėl 2020 m. pasaulio futsalo čempionato vietos, į kurią pretenduoja Lietuva, tad lapkričio 13-18 dienos užsukdami į areną galėsime prisidėti ir prie dar vieno galimo istorinio įvykio.

ATNAUJINTA

Kauno komanda savo namų aikšte buvo pasirinkusi Alytaus areną, tačiau vienos iš UEFA futsalo čempionų lygos elitinio etapo grupių, t. y. 4 iš 16 komandų, savo mieste nematysime. Po to, kai „Vytis“ paskelbė, kad jų pasirinkimas turui rengti yra Alytus, Kauno miesto savivaldybė, pasikvietusi klubą, pasiūlė viską, kad varžybos liktų Laikinojoje sostinėje.

Tiesa, pasiūlyti reikiamų datų arenose Kauno valdžiai nepavyko - turnyras vyks Alytuje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt