26 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 8d.
Alytus
2018 Spalio 8d.
3

Ūdrijos gatvės pėsčiųjų takas – pertvarkomas

titlePėsčiųjų takas Ūdrijos gatvėje įrengtas daugiau kaip prieš 25 metus. Takas buvo prastos būklės, danga nusidėvėjusi, dažnai semiama lietaus ir jame nebuvo dviračių zonos. Apie reikalingą šio tako rekonstrukciją gyventojai užsimindavo susitikimų metu, todėl jo atnaujinimo darbų ir imtasi

Pradėtas rekonstruoti Ūdrijos gatvės takas, kuriuo gyventojai kasdien eidavo į darbą, mokyklą ar parduotuvę. Tiesiant asfaltbetonio dangą, jis bus pritaikytas pėstiesiems ir dviratininkams, o taip pat žmonėms su specialiais poreikiais.

Pėsčiųjų takas Ūdrijos gatvėje įrengtas daugiau kaip prieš 25 metus. Takas buvo prastos būklės, danga nusidėvėjusi, dažnai semiama lietaus ir jame nebuvo dviračių zonos. Apie reikalingą šio tako rekonstrukciją gyventojai užsimindavo susitikimų metu.

Rekonstrukcijos metu ne tik bus atnaujinta asfaltbetonio danga, praplatintas takas, bet ir sutvarkytos žaliosios zonos pakraščiuose, įrengtas apšvietimas bei kelios poilsio aikštelės su suoliukais ir šiukšliadėžėmis. Renovuojamo tako ilgis sieks 667 metrų, plotis - 2,5 metro.
Šio tako rekonstrukcijai skirta virš 192 tūkst. eurų.

Alytuje kasmet vis daugiau dėmesio skiriama viešųjų erdvių tvarkymui bei pėsčiųjų ir dviračių takų tinklų plėtrai, rekonstruojama bei neįgaliųjų poreikiams pritaikoma seniau įrengti takai. Artimiausiu metu planuojama pėsčiųjų - dviračių takų ir šaligatvių Pirmajame Alytuje ir centre įrengimas, bei rekonstrukcija, ir šaligatvių gyvenamuosiuose rajonuose remontas.

Alytaus m. savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija


Komentarai

3
Komentuoti
Egidijus2018-10-09
Kur prašom ir renkam parašus, kad įrengtų, nes iš vis nėra šalia judrios gatvės - tai nė krust.
h2018-10-08
senai ten reikejo taka sutvarkyt
Jonas2018-10-08
ar nebūtų logiškiau takus nutiesti gatvėse, kuriose jų iš viso nėra, o ne rekonstruoti dar tinkamus naudoti takus?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė