1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasŠvietimas
2018 Spalio 6d.
0

Alytaus rajono mokytojams – šimtai žiedų

titleAlytaus rajono mokytojams išdalinta daugiau kaip 200 gėlių žiedų

 Tarptautinę mokytojų dieną  minint Alytaus rajono mokytojams išdalinta daugiau kaip 200 gėlių žiedų, ištarta šiltų padėkos žodžių, paspausta rankų.

Rajono pedagogai Mokytojų dieną pageidavo minėti kolektyvuose. O ji buvo ypatinga. Kiekvienas tądien rajono gimnazijoje, skyriuje dirbęs mokytojas buvo nuoširdžiai pasveikintas, kolektyvams padovanoti tortai.

Šešiose gimnazijose: Daugų, Pivašiūnų, Simno, Butrimonių, Krokialaukio, Miroslavo, keturiuose skyriuose: Alovės, Makniūnų, Ūdrijos, Punios, Alytaus rajono ir meno mokykloje, Simno specialiojoje mokykloje švietimo bendruomenes Mokytojų dienos proga pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas. 

A. Vrubliauskas mokytojams padėkojo už jų kasdienį prasmingą darbą, šilumą, kantrybę, dalijamas žinias vaikams. „Jūsų profesija šventa. Džiaugiuosi, kad mūsų rajono mokytojai dirba iš pašaukimo, spinduliuoja šilumą, optimizmą, sugeba įkvėpti mokiniams norą siekti žinių, kurti, tobulėti. Mūsų nedidelėje valstybėje brangiausias yra žmogus – išsilavinęs, paruoštas gyvenimui“, – sakė A. Vrubliauskas.

Meras pažymėjo, kad mokytojas kartais vaikui atstoja ir tėvus, sugeba prakalbinti, pasibelsti į jauną širdį, padeda skleistis vaiko asmenybei.

Kalbėdamasis su pedagogais, A. Vrubliauskas sakė, kad vykstančios įvairios reformos švietimo srityje kelia daug diskusijų, o rezultatas tas pats.

Meras pedagogų bendruomenėms linkėjo: „Jūsų darbas – tam tikra misija.  Nepavarkite šiame kelyje, nepristikite energijos. Kad Jus lydėtų laimė, sėkmė. Išlikite optimistais,  šypsokitės, nes Jūsų nuotaika persiduoda mokiniams. Ir nepamirškite, kad gyvenime svarbiausia geri santykiai – šeimoje, bendruomenėje, kolektyve, valstybėje“.

Mokytojų dienos proga pedagogus išradingai sveikino mokiniai. Rajono meno ir sporto mokykloje vyko madų šou, kurį surengė dailės skyriaus mokiniai. Buvo galima išvyksti egzotinių gyvūnų, augalų, pasakų personažų pasirodymus.

Alovės skyriuje merui A. Vrubliauskui pravėrus klasės duris,  mokytojai sėdėjo suoluose, o jiems pamokas vedė mokiniai. Punioje mokytojus, svečius nuoširdžiomis dainomis ir eilėmis sveikino skyriaus mokinukai. Simno gimnazijoje gimnazistai ne tik mokytojams skyrė dainas, kvietė šokti, bet ir dovanojo laimės saldėsius. Įvairius meninius pasirodymus mokytojams parengė ir kitų gimnazijų bei skyrių mokiniai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt