0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
DzūkijaDruskininkaiLazdijaiVarėnaEismasTransportas
2018 Spalio 7d.
0

Lietuvos ralio finišas – Dzūkijos keliais (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerija Vlado Ščiavinsko nuotr.

12 greičio ruožų, tilpsiančių į 105 kilometrus – toks finalinis Lietuvos ralio čempionato etapas spalio 6-ąją startavo Druskininkuose.

Nuo šeštadienio ryto kurorto Vilniaus alėjoje vyko startai, po to ralio dalyviai iš Lietuvos ir užsienio nuskubėjo Druskininkų savivaldybės, Lazdijų ir Varėnos rajonų keliaiso.

Paskutiniajame 20,18 km ilgio greičio ruože, prasidedančiame prie Mašnyčių ir pasibaigiančiame netoli Grūto, nebuvo nė vienos bent kiek ilgesnės tiesiosios, tad teko važiuoti sutemus.

Norintiems pajusti naktinių greičio ruožų dvasią buvo rekomenduojama rinktis 11-ojo greičio ruožo pabaigoje esančią zoną.

Greičio ruože nr. 1/3, netoli Ricielių kaimo, automobiliai turėjo skraidyti per tramplinus, o posūkius įveikti šonaslydžiu.

Organizatorių teigimu, bene smagiausia vieta varžybų stebėjimui buvo už maždaug puskilometrio nuo greičio ruožo finišo ties Liepiškių kaimu.

 Didžiasalio greičio ruožas vėliau buvo atšauktas.

Dzūkijos keliuose paaiškės, kad taps Lietuvos automobilių ralio čempionato nugalėtojais -  Giedrius Notkus, Benediktas Vanagas ar Vaidotas Žala.

ATNAUJINTA

Pagrindinė kova dėl ralio čempiono vardo vyko tarp Giedriaus Notkaus, Benedikto Vanago ir Vaidoto Žalos. Po paskutinio (naktinio) greičio ruožo tapo aišku, kad greičiausias finaliniame etape buvo V. Žala, tačiau jam su Andriu Malnieksu pritrūko taško, o čempionu tapo G. Notkus su šturmanu Daliumi Strižanu.

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt