17 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
SportasKrepšinis
2018 Spalio 5d.
0

Naują „Multigyn“ čempionatą Alytaus krepšininkės pradėjo pergale

titleAlytaus RKL-gut.lt krepšininkės su trenerėmis Kristina Grižiene (nuotraukoje - pirma iš dešinės) ir Egidija Paužuoliene (pirma iš kairės) po pirmosios pergalės naujojoje „Multigyn“ moterų lygoje

Pergale naująjį sezoną pradėjo Lietuvos moterų „Akvilės“ krepšinio lygos dviejų pastarųjųsezonų nugėtoja Alytaus RKL-gut.lt komanda.

Alytiškės sportiniu principu galėjo kilti į aukščiausią ešeloną, tačiau pasiliko antrame pagal pajėgumą divizione. Tiesa, nacionalinės moterų krepšinio varžybos atsinaujino ir virto „Multigyn“ moterų krepšinio lyga, o jos B divizione – net 12 komandų, o jau pirmosiose rungtynėse ankstesnių favoričių statusą alytiškėms teko įrodinėti iš naujo.

Pirmoje išvykoje RKL-gut.lt žaidė su Panevėžio „Naftėnu-KKSC“. Po pirmojo kelinio buvo lygu (18:18), antrąjį alytiškės nusileido (13:17), tačiau kitoje susitikimo pusėje iniciatyvą perėmė į savo rankas ir prieš paskutinę pertraukėlę jau pirmavo (50:45).

Paskutinėje atkarpoje šeimininkės buvo persvėrę rezultatą (50:51), tačiau RKL-gut.lt atsakė 6-iais taškais ir vėl susigrąžino rungtynių kontrolę (56:51).

Panevėžietės dar mėgino vytis (62:65), tačiau dzūkaitės jau nebuvo linkusios fortūnos tampyti už uodegos ir nugalėjo 74:64.

Rezultatyviausiai alytiškių gretose žaidė 18 taškų įmetusi Akvilė Okunevičienė (Vitunskaitė), 17 taškų pelnė Saulė Mikelionytė, 15 - Rita Žilinskaitė, 10 -  Gedvilė Savostaitė, 9 – Aurimė Rinkevičiūtė, 3 – Lina Gritė, 2 – Rasa Montvilienė.

Pirmas naujosios „Multigyn“ moterų lygos sezono rungtynes Alytuje, atnaujintoje Pramonės g. 9 salėje, Alytaus RKL-gut.lt krepšininkės spalio 13 d., šeštadienį, 11 val. žais su Vilniaus „Patriotėmis“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės