7 c Alytus
Ketvirtadienis, Balandžio 2d.
AlytusSportas
2018 Spalio 5d.
1

Alytaus sporto bendruomenės atstovams įteikti šalies prezidentės ir premjero apdovanojimai

titleSporto medikas G. Buteikis pastaraisiais metais dirbo Astanos (Kazachstanas) krepšinio klube, o grįžęs į Lietuvą – vėl kibo į darbus, talkindamas įvairių sporto šakų atstovams, už ką buvo apdovanotas šalie prezidentės

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė prie Lietuvos sportininkų pergalių prisidėjusiam kineziterapeutui Gintui Buteikiui.

Buvęs „Alytaus“ krepšinio, FK „Dainavos“ futbolo komandų sporto medikas pastaraisiais metais dirbo Astanos (Kazachstanas) krepšinio klube, o grįžęs į Lietuvą – vėl kibo į darbus, talkindamas įvairių sporto šakų atstovams. Džiugu ir tai, kad G. Buteikis vėl dirba Alytuje, sezoną pradėjo reprezentacinėje miesto krepšinio komandoje „Dzūkija“.

Lietuvos sportininkai ir jų treneriai, 2018 metais laimėję prizines vietas pasaulio ir Europos čempionatuose, pagerbti ir LR vyriausybėje. Premjero Sauliaus Skvernelio padėkomis, Kūno kultūros ir sporto departamento medaliais „Už sporto laimėjimus“ apdovanoti ir alytiškiai.

Neįgaliųjų sporto atstovas, disko metikas ir rutulio stūmikas Donatas Dundzys (treneris Jonas Baltrušaitis), šiemet aukštumų pasiekė keliose pirmenybėse – sidabrą pasaulio IWAS neįgaliųjų sporto žaidynėse Portugalijoje ir bronzą parolimpiniame pasaulio lengvosios atletikos čempionate Didžiojoje Britanijoje.

Apdovanoti ir imtynininkai – Europos čempionato Serbijoje alyš kovų sidabro laimėtojas Donatas Nedzinskas bei dar vienas sidabro medalininkas, kuraš kovose pasirodęs Mykolas Lukoševičius.


Komentarai

1
Komentuoti
super2018-10-07
valstybes apdovonijimai kazkas nerealu valio ,saunuoliai visi vyrai.Garsinate musu saly ir musu miesta,saunuoliai
traffix.lt