8 c Alytus
Ketvirtadienis, Balandžio 9d.
DzūkijaAlytus
2018 Spalio 4d.
4

Disko metimo sektorius ir tinklinio aikštelės prie Dailidės neišnyks

title

Dėl japoniško sodo įkūrimo neplanuojama naikinti nei disko metimo sektoriaus, nei tinklinio aikštelių. „Tokie gandai ir sportininkų gąsdinimas yra nepagrįsti“, – teigia savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė. – Artėjant rinkimams visuomenę pasiekia vis daugiau netikrų naujienų, kurias kursto vietiniai politikai, stengdamiesi gauti dėmesio. Planų naikinti nei vieną iš sporto objektų nėra“.

Prie Mažosios Dailidės bus kuriamas japoniškas sodas, tačiau šioje vis daugiau pramogų alytiškiams teikiančioje erdvėje išsiteks visi. Kad disko metimo sektorius ir tinklinio aikštelė bus išsaugota esamoje teritorijoje, nuspręsta jau senokai ir su sportininkais derinama konkreti vieta. Baigus žemėtvarkos procesus, čia bus galima įrengti ilgai lauktas tribūnas, sutvarkyti privažiavimo kelią.

Trečiadienį į darbo susitikimą prie Mažosios Dailidės Miesto ūkio skyriaus specialistai pakvietė tinklinio ir disko metimo sporto atstovus, norėdami su jais aptarti tinkamiausią vietą. Tačiau prie susitikimo prisijungus politikams, buvo paskleista žmones klaidinanti informacija.

Alytaus m. savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija


Komentarai

4
Komentuoti
Daugiausiai dėmesio dėl japoniško sodo2018-10-10
gaus K. Ptakauskas. Ar čia jau ne jo projektas?
xxx2018-10-05
vel ceciulis slaistosi.... ATSIBODO
Juozas2018-10-05
Įdomu ar Japonijoje gėlytes rūtas augina?
Miestelėnas2018-10-04
Reikia labai aiškios vizualizacijos, kurioje vietoje bus tas parkas, tada nekels bereikalingų kalbų.
traffix.lt