25 c Alytus
Ketvirtadienis, Rugpjūčio 6d.
AlytusVerslas
2018 Spalio 4d.
0

Alytuje nebeliko spaudos kioskų

titleNuotraukų galerijaPo paskutinio spaudos kiosko uždarymo Alytuje, vienintelis veikiantis Dzūkijoje liko „Eglės“ sanatorijos teritorijoje DruskininkuoseAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus mieste, kur leidžiami mažiausiai trys periodiniai laikraščiai, nebeliko spaudos kioskų.

Atrodytų – paradoksas, tačiau, tokia kasdienybė, o paskutinis spaudos kioskas Dzūkijos sostinėje, pastaraisiais metais veikęs Jotvingių gatvėje, tarp „Sodros“ ir policijos komisariato – ne tik uždarytas, bet ir parduodamas nukėlimui už 300 eurų.

„Lietuvos spaudos“ kioskas uždarytas dėl bendrovės netenkinančių finansinių rezultatų“, - Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo bendrovės „Reitan Convience Lithuania“ atstovė. Spaudos kioskus daugelyje mūsų šalies vietovių perėmusi norvegų kapitalo įmonė „Reitan“ - greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių (angl. convenience) rinkos lyderė Lietuvoje, turinti kelių šimtų „Narvesen“ parduotuvių ir spaudos kioskų tinklą.

Kaip mūsų portalui sakė vieno didžiausių tiražų Alytuje ir visame regione laikraščio „Alio Alytus“ vadovė Virginija Matukonienė, nelikus spaudos kioskų, spauda platinama tik per kelis šalies platinttojus prekybos centruose, dar liko įprotis pirkti pašte.

„Nelikus kioskų, šviežio laikraščio pusę septynių ryte, kaip būdavo spaudos kioske, jau nepavartysi. Tai skaitytoją atitolina nuo laikraščio, tačiau tokia realybė, skaitytojas mus suranda prekybos centrų spaudos skyriuose“, - pripažino V. Matukonienė.

Po paskutinio spaudos kiosko uždarymo Alytuje, vienintelis veikiantis Dzūkijoje liko „Eglės“ sanatorijos teritorijoje Druskininkuose.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė