17 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
SportasKrepšinis
2018 Rugsėjo 29d.
3

Pirmąją pergalę LKL iškovojusi „Dzūkija“ pirmadienį priims JBA rinktinę

titleTrenerio iš Slovėnijos Andrej Urpel treniruojama „Dzūkija“ artimiausias rungtynes Alytaus arenoje žais spalio 1-ąją su JAV krepšinio lygos JBA rinktine, o spalio 4 d. vėl grįš į LKL kovas ir priims Klaipėdos „Neptūną“Domanto Aleksyno nuotr.

38:4 – tokia milžiniška persvara per pirmąjį kėlinuką sezono starto rungtynėse Kėdainių „Nevėžį“ įveikusi „Dzūkija“ neiššvaistė pranašumo ir įsirašė pirmąją pergalę.

Nors Alytaus ekipa antrąjį ir trečiajį kėlinuką Ramūno Cvirkos auklėtiniams pralaimėjo, tačiau per paskutinę susitikimo dalį rungtyniavo užtikrintai ir nugalėjo 81:61, o pirmaisiais taškais prisidėjo ir naujokas, „Dzūkijai“ paskolintasis žalgirietis Matas Jogėla.

Rezultatyviausi „dzūkai“ buvo Dominykas Domarkas ir amerikietis Kendrick Brown, pelnę po 14 taškų, po 12 tašk. – Paulius Petrilevičius ir Egidijus Dimša.

„Dzūkijos“ artimiausios rungtynės Alytaus arenoje – spalio 1-ąją. Pirmadienio vakarą šeimininkai priims JAV krepšinio lygos JBA rinktinę su broliais Liangelo ir Lamelo Ballais. Spalio 4 d. „dzūkai“ grįš į LKL kovas ir namų aikštėje priims Klaipėdos „Neptūną“.


Komentarai

3
To jo2018-09-30
Turi įrodymų, kad statė kažkas ar tik loji kaip sabaka prie būdos ?
Jo2018-09-30
Piderastai tiek dzūkija tiek supistas nevėžis per statymus pochui ir sportas neikim į tą cirką, kur žiūri Sabonis, gaila tokio sporto ir nebalsuokite už pačėsą bus taryboje kaip sporte , parsidavėliai.
Aurimas2018-09-29
kam to reikia kam to cirko su ballais siulyciau niekam neiti
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės