12 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Technologijos
2018 Rugsėjo 28d.
0

Prekyba naujausiu „Apple“ flagmanu „iPhone Xs“ startavo ir Lietuvoje

titlePrekyba naujuoju „Apple“ flagmanu „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Maxx“ Lietuvoje - jau pradėta

Lietuvoje pradėta prekyba naujuoju „Apple“ flagmanu „iPhone Xs“ bei „iPhone Xs Maxx“ . Prekybos pradžios renginiai vyko „Apple Shop“ ir kitose vietose.

Kadangi tai yra „S“ serijos atnaujinimas, „Apple“ didesnius telefonų atnaujinimus pristato kas 2 metus, naujasis „iPhone Xs“ atrodo taip pat, kaip ir 2017-ųjų pabaigoje pristatytas „iPhone X“. Tiesa, naujasis „iPhone Xs“ gavo IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą bei tvirtesnį stiklą.

Naujasis telefonas yra panašus į „iPhone X“, tačiau tai neturėtų nuvilti, o tie, kas nori parodyti, kad turi būtent naujausią „Apple“ telefoną, gali pasirinkti naujai pristatytą auksinę spalvą. Būtent ši spalva buvo pati populiariausia išankstinės prekybos metu, o tokius telefonus rinkosi kas antras įsigyjantis naująjį „iPhone“.

„Apple“ OLED ekranas džiugins kiekvieno savininko akis, o ir iškirptės telefonų ekranų viršuje jau daugeliui tapo įprastomis ir nustatė naują telefonų standartą, kuriuo pasekė kiti gamintojai. Šiemet nei vienas iš išleistų „iPhone“ nebeturi pirštų atspaudų skaitytuvo ir to tikrai nepasigesite – „Face ID“ jau ir praeitais metais veikė puikiai, šiemet ši technologija džiugina dar labiau - „iPhone Xs“ turi dar spartesnį „A12 Bionic“ procesorių, kuris leidžia ne tik greičiau atrakinti telefoną, bet ir žaisti dar sudėtingesnius žaidimus ar naudotis papildytos realybės programomis.

Didžiausio atnaujinimo sulaukė „iPhone Xs“ kamera ir nuošiol yra viena geriausių kamerų rinkoje ir gali konkuruoti su tokiais įrenginiais kaip „Huawei P20 Pro“, „Samsung Galaxy Note9“ ar „Google Pixel 2“.

Naudojant kamerą turėtų nustebinti naujasis išmanus HDR režimas, kuris panaudoja visą „Apple A12 Bionic“ galią. Dėl naujausių programinės įrangos algoritmų, nuotraukos, darytos esant itin sudėtingoms sąlygoms, atrodo daug geriau ir natūraliau. Išmanusis HDR režimas leis matyti visas detales net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms.

Nauji kameros jutikliai taip pat įsileidžia šiek tiek daugiau šviesos - naktį kadrai bus ryškesni ir detalesni. „Apple“ pateikė daugiau gerų naujienų: nuo šiol galėsite keisti nuotraukos fono išliejimą ir po to, kai užfiksuosite kadrą.

„Apple“ patobulino ir garsiakalbių kokybę. Stereo efektas žiūrint vaizdo įrašus ar klausant muzikos nuošiol yra ryškesnis, o pats garsas skamba kokybiškiau ir garsiau.

„iPhone Xs“ atsinešami atnaujinimai labiausiai bus pastebimi tiems, kas dažniau naudoja papildytą realybę, kamerą ar žaidžia žaidimus.

Norintys visas išvardintas inovacijas savo kišenėje turėti, naująjį „Apple iPhone Xs“ gali įsigyti parduotuvėse, tai – 1 tūkst. 169 Eur kainuojantis 64 GB „iPhone Xs“ (tos pačios talpos „iPhone Xs Maxx“ – 1 tūkst. 269 Eur). Vidutinės 256 GB talpos „iPhone Xs“ – 1 tūkst. 339 Eur, o didesnis „iPhone Xs Maxx“ – 1 tųkst. 439 Eur. Maksimalios 512 GB talpos flagmanai atitinkamai kainuoja 1 tūkst. 569 arba 1 tūkst. 669 Eur. Telefonai - trijų spalvų gama, galima rinktis auksinę, pilką ar sidabrinę.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt