SportasKrepšinis
2018 Rugsėjo 26d.
1

„Dzūkija“ pasirodymą LKL pradėjo dramatišku pralaimėjimu „Lietkabeliui“

titlePaskutinę minutę rezultatas buvo lygus (67:67, 69:69), per likusias 27 sekundes baudas realizavo V. Lipkevičius (71:69), o Paulius Danisevičius mėgino pasižymėti iš toli ir išplėšti pergalę, tačiau nepataikėKarolio Kavolėlio nuotr.

Pasirodymą LKL pirmenybėse Alytaus „Dzūkija“ pradėjo pralaimėjimu Panevėžyje, kur po atkaklios kovos 69:71 nusileista „Lietkabeliui“.

Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržusi „Dzūkija“ kėlinuko pabaigoje atsiliko 15:20, tačiau antrą ketvirtį laimėjo ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 37:31. Trečiame ketvirtyje šeimininkai rezultatą išlygino (53:53).

Likus minutei rezultatas buvo lygus (67:67, 69:69), o Panevėžį priekin baudos metimais išvedė Vytenis Lipkevičius (69:71).

Per paskutindžių sekundžių dramą Paulius Danisevičius metė iš toli, tačiau nepataikė.

„Lietkabelis“ per rungtynės įmetė vienintelį tolimą metimą iš 15 (6 proc.), „Dzūkija“ – 6 iš 24 (25 proc.).

Artūras Jomantas Alytaus komandai vis dar negalėjo padėti dėl piršto lūžio.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius - 17 taškų, Gediminas Navickas 12, Waverly Austin (9 atkovoti kamuoliai) ir Gediminas Žalalis – po 9, Dominykas Domarkas - 8, Kendrick Brown - 5 (7 rezultatyvūs perdavimai), Egidijus Dimša - 4 (3 perimti kamuoliai), P. Danisevičius - 3, Mindaugas Sušinskas - 2.