2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2018 Rugsėjo 25d.
6

Nepralaiminti DFK „Dainava“ – tarp lygos lyderių

title

Nacionalinę futbolo akademiją rezultatu 1:0 nugalėjusi, 4-ąją pergalę iš eilės iškovojusi ir jau 7-ąjį turą nepralaiminti Alytaus DFK „Dainava“ sugrįžo tarp Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos lyderių.

Pergalingą įvartį į NFA vartus 72 min. pelnė Alytaus komandos legionierius iš Ukrainos Vitalij Kudryk.

Per 20 turų surinkusi 41 tašką DFK „Dainava“ su Kėdainių „Nevėžiu“ dalinasi 3-iąją vietą.

Po žinios apie LFF A lygos planus čempionatą plėsti nuo 8 iki 10 komandų, kova dėl 2-osios vietos I lygoje įgavo kitą vertę. Joje po 20-ies su 42 taškais – Gargždų „Banga“, o su 47 taškais po 21 susitikimo pirmauja FK „Panevėžys“.

Iki I lygos finišo Alytaus ekipai liko 6 rungtynės- artimiausios dvejos – Utenoje ir Pakruojyje, o nuo spalio 10 iki 20 d. – net ketverios iš eilės namuose: su dabartiniu turnyro lentelės kaimynu „Nevėžiu“, Vilniaus „Vyčiu“, „Banga“ ir Kupiškiu, kuriame turėtume matyti ir šiame sezone DFK „Dainavai“ talkinusius legionierius - brazilą Victor Hugo bei japoną Yudai Koike.


Komentarai

6
Komentuoti
Alyt 2018-09-26
Sutinku Banevicius tikrai silpnai zaide, gal reikejo Ziga leist po kelinio. Nes atsikirtimai netikslumai Baneviciaus buvo grubus. O seip vyrai neblogai sulose. 41 taskas tikrai neblogai. As su Dainava.
Jo 2018-09-26
Banevicius tikrai reikejo keist, turim gi ir kito jaunimo. Jam neina tai gal kiti uzlos. Bet treneriui geriau matyt. Su pergale visus. Sekmes
Vaska 2018-09-26
Su pergale visus zaidejus ir fanus. Tikrai kovingos varzybos. Gerai zaide Golubickas Spietinis Lukosiunas Baranauskas. Truputy daugiau norejosi is Vitukyno Savasto. Matjoska dauk darbo neturejo. Banevicius silpnai zaide reikejo keist. Bet buvo kaip buvo. Svarbu trys taskai musu taupyklej. Uz Dainava
DAINAVIETIS2018-09-26
Su pergale visus. Pritariu ir as gynyba labai nebloga. Jungesi zaidze ziurisi neblogai. Vakar dar Lukosiunas galejo isnaudot susikurta proga. Bet su relizacija dar visi turi padirbet. Tikrai komanda mylima kere visi vadina Dainava.
Fanukas2018-09-26
Nu tikrai smagi komandele DFK Dainava. Dauk jaunimo, treneris Alytiskis super. Zaviuosi gynyba su sausais savo vartais galim toli eiti. Mes uz Dainava.
Jonas2018-09-26
Su pergale Dainaviecius. Sunkios bet tikrai pelnytos triju tasku. Sekmes toliau.
traffix.lt