6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
VideoreportažaiAlytusLaisvalaikis ir kultūraJaunimasŠvietimas
2018 Rugsėjo 24d.
0

Amerikiečių su alytiškiais vos per 3 dienas sukurtas koncertas nepaliko abejingų

titleDzūkijos sostinės vaikams, jaunuoliams buvo suteiktas šansas su „The young americans“ mokytojais kartu dainuoti, deklamuoti, šokti ir, žinoma, dėkoti. Pabaigoje padėkos peraugo į tikrą draugystės vakarą, o amerikiečiai, taip pat padėkoję visiems talkinusiems, išreiškė viltį susitikti Alytuje 2020-ųjų metų gastrolių po Baltijos šalis metuAlytausgidas.lt nuotr.

„The young americans“ – taip pasivadinusi JAV jaunimo atlikėjų tris dienas viešėjo Dzūkijos sostinėje. Amerikiečių surengtą kūrybinę stovyklą, skirtą daugiau nei 100 miesto vaikų ir jaunuolių vainikavo bendras pasirodymas Alytaus jaunimo centre.

„Bilietas į iki šiol negirdėto kolektyvo pasirodymą kainavo 10 eurų, tačiau nė vieno pinigėlio - negaila ir netgi daugiau, tai buvo ypatinga“, - po pasirodymų, pasibaigusių gausia plojimų banga ir stovinčia  publika.

„3 dienos – 16 valandų – vienas didelis šou“, - savo sėkmės formulę grindžia „The young americans“, veikiantys nuo 1962-ųjų, o atlikėjų menų mokyklą Koronos (JAV) mieste turintys nuo 2002 m.   

Europoje gastroliuojantį, pirmą kartą į Alytų užsukusį beveik pusšimčio artistų ir jų pagalbininkų kolektyvą sudarė 10-ies pasaulio šalių atstovai – nuo JAV , Japonijos iki Naujosios Zelandijos.

Baigiamajame renginyje Alytuje „The young americans“ iš pradžių pristatė savo programą, kupiną įvairiausių muzikos, šokių žanrų, o vakarą baigė bendru, abejingų, regis, nepalikusiu pasirodymu su jaunaisiais alytiškiais.

Nors pasirodymas su vietos vaikais ir jaunimu buvo kurtas, repetuotas vos 16 valandų, jis buvo sustyguotas iki smulkmenų, o vienintelį kartą veiksmą atlikus ne pagal scenarijų, dirigento jis buvo sustabdytas, sugrąžintas atgal ir pakartotas taip, kad savo numerį galėtų atlikti ir nelaiku nuo scenos nulipęs mažasis alytiškis.

Dzūkijos sostinės vaikams, jaunuoliams buvo suteiktas šansas su „The young americans“ mokytojais kartu dainuoti, deklamuoti, šokti ir, žinoma, dėkoti. Pabaigoje padėkos peraugo į tikrą draugystės vakarą, o amerikiečiai, taip pat padėkoję visiems talkinusiems, išreiškė viltį susitikti Alytuje 2020-ųjų metų gastrolių po Baltijos šalis metu.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt