15 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
VerslasAktualijos
2018 Rugsėjo 25d.
1

Elektros tiekimą ESO perduoda „Lietuvos energijos tiekimui“

titlePasikeitus tiekėjui, pasikeis tik elektros energiją ir gamtines dujas tiekiančios bendrovės pavadinimas, o mokėjimų duomenys įmokų surinkimo vietose atsinaujins automatiškaiAlytausgidas.lt nuotr.

Alytiškius elektros vartotojus pasiekė žinia, kad nuo spalio 1 dienos elektrą gyventojams tieks UAB „Lietuvos energijos tiekimas“. „Jums niekas nesikeis“, - iškart nuramino tiekėjas. Kodėl jis keičiasi – Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo „Lietuvos energija“.

Pasak tiekėjų atstovo Paulius Jakutavičius, pokyčiai yra susiję su  „Lietuvos energijos“ grupės, kuriai priklauso „Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) ir „Lietuvos dujų tiekimas“, įmonių veiklų išgryninimu ir konsolidavimu.

Nuo spalio 1 dienos visuomeninio elektros tiekimo veiklą iš ESO perima ir elektrą gyventojams tieks „Lietuvos dujų tiekimas“. Su šiai pokyčiais susijęs ir „Lietuvos dujų tiekimo“ pavadinimo keitimas, kuris nuo spalio bus „Lietuvos energijos tiekimas“.

Pasikeitus tiekėjui, pasikeis tik elektros energiją ir gamtines dujas tiekiančios bendrovės pavadinimas, o mokėjimų duomenys įmokų surinkimo vietose atsinaujins automatiškai. Kadangi elektros ir dujų klientų aptarnavimas jau anksčiau buvo sutelktas, todėl šis pokytis klientų aptarnavimui įtakos neturės.

Po visuomeninio elektros energijos tiekimo veiklos atskyrimo ESO toliau vykdys pagrindinę savo veiklą – skirstys elektrą ir dujas, užtikrins garantinį elektros energijos ir gamtinių dujų tiekimą bei prižiūrės skirstomuosius tinklus, rūpinsis tinklų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu.


Komentarai

1
Komentuoti
Vartotojas2018-09-25
O kodėl nesirūpinama individualiuose namuose ęsamų dujinių viryklių,bei šildymo katilų gedimų šalinimu,juk pastovi kaina jiems vartotojų mokama ir ne tokia maža,o tik dujos plėšia kas mėnesį 3.99 Eur. nuo gyvenamo individualaus namo vartotojo,todėl privalo ir prižiūrėti,nes kur nueisim su esama" tvarka" ,kurią įvedė dar konservatoriai,kada viskas buvo apmokama iš vartotojo kišenės ir net nepagrįstai,kaip suskystintų dujų terminalo statyba,darbuotojų puotos,kelionės į egzotinius kraštus ir t.t.
traffix.lt