2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusŠvietimasSveikataŠvietimas
2018 Rugsėjo 23d.
4

Prie mažosios Dailidės alytiškiai kviečiami kiekvieną rytą

titleNuotraukų galerijaKiekvieną Europos sporto savaitės „Be active“ rytą, nuo 7 val., alytiškiai kviečiami prie mažosios Dailidės ežerėlio mankštai ir grūdinimosi procedūroms

Šėlionės vandenyje, treniruotė su Gerda Vencevičiūte, rudens gėrybių vaišės ir puiki nuotaika ankstyvą rytą – taip Alytaus sveikuoliai pradėjo visą savaitę truksiantį renginių maratoną.

Europos sporto savaitė „Be active“, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą, organizuojama Europos Sąjungos komisijos iniciatyva, ja siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą.

Šiais metais savaitė skirta senjorams ir ne tik, nepriklausomai nuo socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Savaitės renginiai suburia eilinius žmones, valdžios institucijas, sportinius judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir verslininkus, įkvepia ir atveria europiečiams daugiau galimybių reguliariai sportuoti ir mankštintis.

Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ su partneriais rugsėjo 24 d. 17.30 val. alytiškius kviečia į nemokamą užsiėmimą „Savimasažas – priešnuodis senėjimo procesui“, kurį ves Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Lukrecija Augustaitytė.

Kiekvieną Europos sporto savaitės „Be active“ rytą, nuo 7 val., alytiškiai kviečiami prie mažosios Dailidės ežerėlio mankštai ir grūdinimosi procedūroms su sveikuolių klubo vadove Jūrate Marčiulaitiene ir kineziterapeute G. Vencevičiūte.

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
Aušra2018-10-17
Šaunuoliai ir dar karta šaunuoliai.
jo2018-09-24
o tai kas tie kiti glušiai,vienas is jų man atrodo buvęs alchašas
Jinius2018-09-24
Tik 4 glusais ir likot
Vytautas2018-09-24
gražuolės Gerdos visur pilna :)
traffix.lt