-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
DruskininkaiSportasFutbolas
2018 Rugsėjo 23d.
0

Alytaus FK „Rese“ futbolininkai sezoną papuošė dar viena bronza

title2018 m. sezoną Alytaus FK „Rese“ papuošė dar vienu titulu - Lietuvos minifutbolo lygos bronza

Dar vieną bronzos medalį šiame sezone iškovojo Alytaus FK „Rese“ futbolininkai. 3-iąją vietą Baltijos mažojo futbolo klubų taurės turnyre laimėję alytiškiai tą pačią poziciją pasiekė ir šalies pirmenybėse.

Paskutiniame Lietuvos minifutbolo lygos čempionato ture Druskininkuose FK „Rese“ turėjo galimybes pakovoti ir dėl 1 ar 2 vietos, tačiau rungtynes su Šilalės „Prolain“ baigė 2:2 ir tai auksą garantavo priešininkams, surinkusiems 32 taškus.

FK „Rese“ su 31 tašku pretendavo į sidabrą, tačiau jį turėjo išmainyti į bronzą. Tai atsitiko dėl to, kad priešpaskutiniame ture buvo pralaimėję su tiek pat taškų finišavusiems Vilniaus „Eagle Team-Žibinto“ futbolininkams su alytiškiu Pauliumi Sakaliu.

FK „Rese“ gretose žaidęs Virginijus Miknevičius per sezoną įmušė 26 įvarčius ir tapo antru rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Rezultatyviausiųjų sąraše 6-as liko P. Sakalis (13 įvarčių), 7-as – Tomas Jeruševičius iš FK „Rese“, o 9-as – dar vienas alytiškis Artiom Spelman, šiemet talkinęs Varėnos „Merkiui“.

FK „Rese“ šiemet auksą laimėjo „Žalgiriados“ žaidynių finalo etape, galimybes užsikabinti medalius alytiškiai turi ir LFF III lygos AAAFF pirmenybėse.

Be minėtų šio sezono pasiekimų FK „Rese“ ir FK „Pamiškė“ jungtinė komanda iškovojo AAFF salės futbolo pirmenybių auksą, o FK „Rese“ - sidabrą bei atkurtosios Lietuvos valstybės 100-mečio AAFF salės futbolo turnyro nugalėtojų taurę. 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt