17 c Alytus
Pirmadienis, Gegužės 25d.
SportasKrepšinis
2018 Rugsėjo 21d.
9

„Dzūkija“ sezono išvakarėse atsisveikino su vienu rezultatyviausių krepšininkų

titleVienas rezultatyviausių naujųjų „dzūkų“, amerikietis D. Wallace iš Alytaus siunčiamas LKL čempionatui nė neprasidėjusDomanto Aleksyno nuotr.

„Dzūkija“ kartoja šokiruojantį scenarijų. Prieš pat praėjusį sezoną paskelbusi atsisveikinanti su treneriu iš Slovėnijos Andrej Urlep, šiemet, iki naujojo starto LKL čempionate skaičiuojant paskutines dienas, atsisveikino su 2 krepšininkais. Po jų išvykimo laisvi liko marškinėliai su numeriais 15 ir 25.

Jeigu A. Urlepo schemoms, matyt, netikusio dar „žaloko“ bosnio aukštaūgio (207 cm) Dino Kobič „atkabinimas“ nuo šeštąją kelionę Lietuvos krepšinio lygos sezono „traukinio“ beveik nestebina, tai amerikiečio Devante Wallace iš Alytaus išsiuntimas - suprantamas sunkiau. Nors krepšininkas panašių atleidimų per savo karjerą buvo patyręs ir anksčiau, nežiūrint galimų asmeninių dalykų, statistiškai jis buvo vienas rezultatyviausių „dzūkų“ paskutinėse trijose priešsezonio kovose.

Į Varšuvos (Lenkija) „Legia“ krepšį D. Wallace kartą įmetė 17 taškų (5 iš 8 tritaškių), antrąsyk – 14 tašk. (7 atkovoti kamuoliai), 12 tašk. jis pelnė kontrolinėje dvikovoje su Surguto (Rusija) „Yugra-Universitet”, 11 tašk. - su Utenos „Juventus“.

Pirmas naujojo LKL sezono rungtynes „Dzūkija“ žais rugsėjo 26 d. su „Lietkabeliu“ Panevėžyje ir 29 d. su „Nevėžiu“ Alytuje. Įdomu, kad komandos LKL paskyroje dar nėra trenerio A. Urlep, kol kas nurodytas tik treneris asistentas Valdemaras Chomičius.


Komentarai

9
Komentuoti
tiesa2018-09-22
Aš manau , kad treneris A .Urlep atneša daugiau žalos nei naudos , labai sunku yra pritraukti ir išlaikyti geresnius lietuvius krepšininkus bei legionierius . Tam nepadeda ir susikurtas blogas komandos įvaizdis , tai nekenčiamiausia Lietuvos komanda , pastovus autsaideris .
tiesa2018-09-22
Tai ne vienintelė nesąmonė , pažvelkime į LKL svetainę . Matosi kad ir su ja klubas visiškai nenori bendradarbiauti , o gal atvirkščiai . Tai gal norėtų klubo vadovybė pasiaiškinti prieš fanus , kol jų kritiškai nesumažėjo Alytaus arenoje .
Pupų dėdė2018-09-22
Aplamai šios komandos vadovybė yra iš parodijų spektaklio,viskas slapukaujama,paaiškinimų neišgirsi,žaidėjus keitinėja kaip kojines,kas svarbiausia geriausius atleidžia,jau darosi šis klubas nebeydomus,manau geriau sirgsiu už Žalgirį,nei už amžinai dėl iškritimo kovojantį Dzukijos klubą
402018-09-22
nusibodo situ debilu suo
352018-09-22
P.S. Šitaip besielgdami klubo atstovai galit pamiršt apie lankomumą arenoje. Cirkas prasideda jau ,o sezono oficialios varzybos dar nesuzaistos. Homikai...
352018-09-22
Tegu ponas Antanas Sakavickas paaiskina atleidimo priezastis? Diena prieš šias naujienas interviu duodamas gyrėsi puikiu pirkiniu D.Wallace? Kas du durdomas net neprasidėjus sezonui vyksta?
Tomis2018-09-22
Jau pikta darosi,kodėl klubo atstovai nepaaiškina kodėl atkabino šį krepšininką,galiu drąsiai pasakyti,kad jis visai neblogai komandoje atrodė,teko stebėti jį žaidžiant gyvai,nesuprantu,kodėl komanda kas met atsisveikina su savo geriausiais žaidėjais,labai pikta,komanda ir taip nėra galingai sukomplektuota,o ji dar labiau susilpnino save
Rolkis2018-09-22
Kaip visada Dzukai atsikrato geriausiais krepsininkais,kurie veliau kitur zaidzia labai puikiai,nesuprantu as situ Dzukijos veiksmu,jau pradeda nepatikti man tokie Dzukijos fyntai,na matomai Pacesa nori labai sugrizti i NKL lyga,manau siais metais taip ir nutiks,o as visai ir nepergyvensiu
Alytiškis2018-09-22
Kažkoks absurdas su šita komanda pastoviai vyksta
traffix.lt