SportasFutbolas
2018 Rugsėjo 21d.
8

DFK „Dainava“ sutriuškinusi „Džiugą“ pradeda aukščiausių vietų medžioklę

titleSvarbią DFK „Dainavos“ pergalę Telšiuose iš pradžių lėmė legionierių įvarčiai antrame kėlinyje – gruzino M. Škubuljani ir kolumbiečio S. Vasquez (nuotraukoje)Zenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotr.

11-ąją pergalę per 22 turus iškovojo Alytaus DFK „Dainava“ ir pradeda LFF I lygos aukščiausiųjų vietų medžioklę.

Donato Vencevičiaus auklėtiniai Telšiuose užtikrintai atsirevanšavo „Džiugui“.

Dainaviškiai Alytuje žemaičiams pavasarį buvo pralaimėję 0:1.

Nors dzūkams išvykoje negalėjo padėti kapitonas Linas Savastas, iš kurio raištį perėmė vartininkas Martynas Matijoška, o traumą gavo Tomas Bučma, DFK „Dainava“ iškovojo pergalę.

Alytiškiams labai reikalingus 3 taškus pirmieji pradėjo kalti legionieriai.

Įvarčiais antrame kėlinyje pasižymėjo gruzinas Mindia Škubulijani (1:0) ir kolumbietis Sebastian Vasquez (2:0).

Per teisėjo pridėtą laiką pergalę užtvirtino taiklus kamuolio permetimas per vartininką, kurį atliko alytiškis Titas Vitukynas (3:0).

Artimiausios rungtynės namų stadione - rugsėjo 25 d. 18.30 val. - su Nacionaline futbolo akademija, prieš kurią pavasarį Kaune dainaviškiai pirmavo 2:0, tačiau pergalės neišlaikė (2:2).