7 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 15d.
AlytusVerslasJaunimasŠvietimas
2018 Rugsėjo 21d.
0

Startuolių kūrybinės dirbtuvės „Hacker Games“ vyks ir Alytuje

titleAktyvus ir verslus Pietų Lietuvos jaunimas bursis į komandas ir per savaitgalį, rugsėjo 28-30 dienomis, mėgins įgyvendinti savo idėjas Alytuje

„Alytaus krašto jaunimui - išskirtinė galimybė sukurti startuolį per savaitgalį“, -  skelbia „Verslios Lietuvos“ startuolių ekosistemos plėtros padalinys „Startup Lithuania“.

Nors yra įprasta manyti, kad dauguma sėkmingų startuolių telkiasi Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje – vis dėlto, inovatyvių idėjų gausu ir regionuose. Įžvelgiant šį potencialą į Alytų pirmą kartą atvyksta „Startup Lithuania“ iki šiol tik didžiuosiuose miestuose organizuotos kūrybinės dirbtuvės (angl. hackathon)  „Hacker Games“. Hakatonas – tai neeilinio formato kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai buriasi į komandas ir bando per savaitgalį įgyvendinti savo verslo idėją – sukurti produkto ar paslaugos prototipą.  

„Sprendimas organizuoti hakatoną Alytuje, apjungiant jaunosios kartos atstovus, buvo priimtas siekiant kuo labiau pritraukti regionų talentus domėtis startuolių ekosistema Lietuvoje“, - tvirtina „Startup Lithuania“ vadovė Roberta Rudokienė.

Aktyvus ir verslus Pietų Lietuvos jaunimas bursis į komandas ir per savaitgalį, rugsėjo 28-30 dienomis, mėgins įgyvendinti savo idėjas. Alytuje vyksiančiame trijų dienų renginyje dalyviams padės mentoriai - profesionalai, turintys didelę patirtį kuriant bei vystant startuolius.

Dzūkijos sostinėje vyksiantis renginys išskirtinis ir tuo, jog jame pirmą kartą dalyvaus 6-ųjų klasių moksleiviai, kurių laukia programavimo sesija, pasitelkiant „Micro:bit“ kompiuteriukus.  

„Bendras regionų verslumo ir IT (informacinių technologijų) išmanymo auginimas yra svarbus bendram mūsų šalies potencialo vystymui. Jaunimui regionuose reikia įkvepiančių pavyzdžių, nes ten lygiai taip pat yra gausu talentingų ir darbščių žmonių. Įtraukdami jaunimą iš regionų į „Hacker Games“ renginius, taip parodome įkvepiantį pavyzdį ir įtraukiame regionus į bendros valstybės startuolių ekosistemos vystymą“, – teigia tarptautinės išmanių ir inovatyvių IT paslaugų kompanijos „TeleSoftas" vadovas Algirdas Stonys, manantis, jog IT potencialo yra gausu ir regionuose, būtent dėl tos priežasties yra privalu skirti dėmesį ne tik didmiesčių talentams.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt