4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
AlytusSveikataPolitika
2018 Rugsėjo 20d.
8

Į klausimą „Kada gyvensime geriau?“ alytiškiams mėgins atsakyti Justas Džiugelis

titleNuotraukų galerijaJ. Džiugelis kviečia kalbėtis alytiškius ir rajono gyventojus susitikime – diskusijoje „Kada gyvensime geriau?", kuri vyks penktadienį, rugsėjo 28 d. 13 val. Putinuose, Alytaus socialinių paslaugų centro salėje (Naujoji g. 64)

Parlamentaras Justas Džiugelis kviečia į susitikimą Alytuje, kuriame atskleis, kodėl nereikia bijoti bręstančių socialinės sistemos permainų.

Neįgaliojo vežimėlyje judantis J. Džiugelis nuo ankstyvos vaikystės serga raumenų atrofija. Tačiau liga netrukdo jam siekti svajonių – 31-erių vyras buvo įkūręs verslą, vėliau, atsidūręs ties mirties slenksčiu, nusprendė visas jėgas skirti visuomenei naudingam darbui ir įkūrė visuomeninę organizaciją, kurios pagrindinis tikslas buvo negalios paliestų vaikų ir jaunimo problemų sprendimas bei talentų išlaisvinimas.

Tuo pat metu pats J.Džiugelis vis plėtė savo galimybių ribas - šoko su parašiutu, apvažiavo Lietuvą vežimėliu. Sunku net įsivaizduoti, kiek valios ir jėgų jam kainavo šie iššūkiai, tačiau Justas niekada nedejuoja ir nenustoja svajoti.

Dabar didžiausia Seimo nario svajonė - pakeisti Lietuvos neįgaliųjų ir kitų socialiai pažeidžiamų žmonių gyvenimą: suteikti galimybę dirbti, gauti valstybės paramą ir paslaugas, reikalingą gydymą ir pagalbą ne tik patiems neįgaliesiems, bet ir jų šeimoms bei artimiesiems.

Susitikimo  metu pats J.Džiugelis papasakos apie šiuo metu vykdomus didžiulius projektus -įdarbinimą, valstybės pagalbą ir asmeninį asistentą, rinkimų prieinamumą visiems, neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos pertvarką ir kt.

Nors Lietuvoje dar daug biurokratijos, kuri gerokai prailgina įstatymų priėmimo procesus, nemažai svarbių įstatymų projektų jau pasiekė finišo tiesiąją. Apie juos ir tai, kodėl nereikia bijoti pertvarkų J. Džiugelis kviečia kalbėtis alytiškius ir rajono gyventojus susitikime – diskusijoje „Kada gyvensime geriau?", kuri vyks penktadienį, rugsėjo  28 d. 13 val. Putinuose, Alytaus socialinių paslaugų centro salėje (Naujoji g. 64).

Fotogalerija


Komentarai

8
Komentuoti
Ona2018-09-28
Labai patiko susitikimas.Šaunu,kad neįgalus žmogus tiek daug pasiekęs.Protingas žmogus
Jinius2018-09-27
O kiek Karbauskiniu kurie be muilo lenda į sikna isgamai Karbauskui ir visiems tos gaujos isgamoms
Rinkėjas2018-09-22
Bučiuok Karbauskiui į užpakalį,kad tave prastūmė įseima, gi tu esi tikras nišmanėlis ir savigarba.
kinder2018-09-21
priejo prie lovio
mmm2018-09-21
melagiu melagis ,ziuri tik savo uzpakalio
ir aš neisiu2018-09-21
ir aš neisiu pas šutą konservatrorių intrigantą valdžios griovėją. gavo visą finansavimą rinkimuose ir vos praslydęs per daugiamandatę pateko į Seimą. Gėda, neįgalus ir dar šitaip tyčiojasi iš rinkėjų, drįsta važiuoti pas dzūkelius mulkinti
Fhkll2018-09-21
Irodyk kad Karbauskas yra vagis tai būsi vyras
neisiu2018-09-21
melagis
traffix.lt