5 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
VideoreportažaiAlytusPolitika
2018 Rugsėjo 19d.
4

S. Peštenienė: „Atleidimo tikėjausi, bet nustebino skuba“ (VIDEOINTERVIU)

title

Alytaus miesto savivaldybės taryba svarstė vienintelį klausimą - ar atleisti iš administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigų Silviją Peštenienę.

Valdančioji koalicija buvo vieninga: už S. Peštenienės atleidimą balsavo 14 politikų - visa naujoji miesto tarybos dauguma, kurią sudaro „Alytaus piliečių“ ir Liberalų sąjūdžio frakcijos, o taip pat Darbo partijos atstovas Kęstutis Ąžuolas.

Dėl S. Peštenienės atleidimo nebalsuosiantys pareiškė politinėje tarybos mažumoje po interpeliacijos vicemerams Valei Gibienei ir Tautvydui Tamulevičiui atsidūrę konservatoriai su naujuoju savo frakcijos nariu, buvusiu „Alytaus piliečiu“ Aurelijumi Jaruševičiumi, socialdemokratai ir „Už Alytų“. Pastarųjų frakcijos narys, buvęs „Alytaus pilietis“ Sigitas Leonavičius ir buvusi ankstesnės daugumos dalyvė, Darbo partijos atstovė Danutė Remeikienė į posėdį ir balsavimą neatvyko.

S. Peštenienės videointerviu Alytausgidas.lt naujienų portalui


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Viskas aiškeja2018-09-19
Jauni koncervatorių vilkai pjauna savo išmintingus ir patyrusius kolegas.Ar nereiketų jaunuoliams pasimokyti išminties,30 metų gali būti viso labo socdliberalkoncervatorius o ne koncervatorius,čia reikia gyvenimiškos patirties ir subrendusių smegenų.
rasa2018-09-19
Baisus ažiotažas. Nereikia prisirišti prie valdininko darbo. Čia tik pareigos, gyvenimas tęsiasi.
Juokinga baisi veikėja.
taip2018-09-19
Reikia žinoti su kuo obuliauti eini.
Tokia2018-09-18
ta politika. Jei nori užuojautos- eini į gailestingųjų seselių draugiją, o ne politiką.
traffix.lt